Now Reading
Apple zapowiada nowe słuchawki Powerbeats

Apple zapowiada nowe słuchawki Powerbeats

Marka Beats, która należy do Apple, zapowiedziała dziś wprowadzenie do oferty nowych słuchawek bezprzewodowych Powerbeats. Będą one następcami modelu Powerbeats 3, lecz tym razem już bez żadnego numerka.

Nowe słuchawki Powerbeats są podobne do poprzedniego modelu, Powerbeats 3, jednak zapożyczają także nieco z całkowicie bezprzewodowych Powerbeats Pro. Tym razem jednak przewód znajduje się w tylnej części słuchawek. Apple twierdzi, że dzięki tym zmianom słuchawki będą bardziej ergonomiczne i wygodniejsze.

Nowe słuchawki są dostarczane z czterema rozmiarami nakładek sylikonowych, aby każdy mógł sobie je dopasować do własnych uszu. Powerbeats posiadają fizyczne przyciski, dzięki którym możliwa jest zmiana piosenek, odbieranie połączeń czy regularcja głośności. Apple wyposażyło nowe słuchawki w chip H1, dzięki czemu parują się szybciej z urządzeniami z systemem iOS oraz obsługują funkcję „Hey Siri”.

Powerbeats obsługują funkcję dzielenia się dźwiękiem, dzięki czemu możemy sparować dwa zestawy słuchawek z jednym urządzeniem, np. iPhone’m czy iPadem. Pod względem dźwięku Powerbeats powinny dostarczać te same wrażenia co Powerbeats Pro, ponieważ posiadają taki sam przetwornik dźwięku. Słuchawki mają także certyfikat wodoodporności IPX4, dzięki czemu są odporne na pot czy pochlapanie wodą. Powerbeats są wyposażone w dwa mikrofony z formowaniem wiązki dźwiękowej, aby połączenia były możliwie jak najlepsze.

Nowe Powerbeats mają wytrzymać 15 godzin na jednym ładowaniu, czyli 3 godziny więcej niż poprzedni model. Funkcja Fast Fuel pozwala na uzyskanie godziny odtwarzania muzyki po ładowaniu trwającym zaledwie 5 minut. Słuchawki są ładowane poprzez port Lightning i nie posiadają etui ładującego jak Powerbeats Pro czy AirPods. Cena ma wynosić 149 dolarów i jest o 50 dolarów niższa od Powerbeats 3, co jest miłym zaskoczeniem. Dostępne kolory to czerwony, czarny i biały, natomiast sprzedaż ma ruszyć w środę w sklepie online Apple.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top