Aromaterapia Xiaomi, ładne to! [rozpakowanie]

Aromaterapia Xiaomi

Aromaterapia Xiaomi

W listopadzie pisałem, że Xiaomi wprowadza urządzenie do aromaterapii na rynek. Mam szczeście bo udało mi się załąpać na egzemplarz testowy, w sklepach internetowych dostępność jest niska. Szkoda tylko, że nie zaopatrzyłem się w olejki..

Aromaterapia Xiaomi

Reklama

Pudełko już nie jest tak eleganckie jak w przypadku czajnika, widać że nie jest to produkt strikte Xiaomi, Chiński gigant współpracował poraz kolejny z inną firmą, w tym wypadku Viomi. Pudełko dotarło do mnie trochę „zmęczone podróżą”.

 

Urządzenie wewnątrz zostało zabezpieczone styropianem. Jednak widać, że producent nie skupiał się na zaprojektowaniu pudełka. Większość produtków Xiaomi posiada mniejsze pudełka na zasilacz, specjalne zaprojektowanie tektury aby wszystko było na swoim miejscu, a tutaj jest po prostu wrzucone do środka.

Samo urządzenie jest wykonane z gorszego plastiku niż czajnik, który prezentuje się perfekcyjnie jak na swoją cenę. Na froncie znajdują się przycisk do włączania urządzenia, modułu Bluetooth i efektów świetlnych. Zasilacz niestety jest zakończony chińska wtyczką i trzeba zastosować przejściówkę. Nie mam w domu olejków, dlatego wlałem do urządzenia zwykłą wodę.

Aromaterapia Xiaomi, najlepiej w ciemności…

Urządzenie oddaje swoje walory gdy światło przygaśnie. Zapach, odpowiednia muzyka z telefonu transmitowana poprzez Bluetooth i efekty świetle. Sądze, że większość kobiet będzie zadowolona z takiego prezentu! Z odkurzacza Xiaomi pewnie też byłaby …ale to jest tańsze 😉

Advertisements