Now Reading
Automat aromaterapeutyczny – Xiaomi VIOMI Aromatherapy Diffuser.

Xiaomi VIOMI Aromatherapy Diffuser

Winter is coming, okres grzewczy w Polsce. Powietrze w domach jest bardziej suche. Xiaomi posiada w swojej ofercie nawilżacz powietrza dość pokaźnych rozmiarów, tym razem zaprezentowało urządzenie kompaktowe z funkcjami aromaterapeutycznymi, Xiaomi VIOMI Aromatherapy Diffuser.

Automat aromaterapeutyczny jest dostępny w dwóch wariantach:

  • wersja standardowa za 129 juanów ~20$
  • wersja muzyczna, bluetooth 4.0 za 169 juanów ~26$

Ceny na terenie Chin.

Automat aromaterapeutyczny

Urządzenie zawiera zbiornik o pojemności 200ml. Możemy dodać olejek zapachowy i będzie „rozpylany” przez 6 godzin. Dostępny jest również tryb przerywany i wtedy wystarczy na 12 godzin, idealna opcja dla śpiochów. Jeśli kupimy wersje Bluetooth i sparujemy z naszym smartfonem podczas „seansu” możemy puścić ulubiona muzykę. Zasięg transmisjii 10m, ale nie oszukujmy się automat aromaterapeutyczny umieścimy blisko łóżka, a swojego kochanego smartfona jeszcze bliżej.

Został wyposażony również w efekty świetlne, aby jeszcze bardziej wpływać na nastrój podczas seansu, do wyboru jest jeden z czterech kolorów. Fioletowy, niebieski, żółty i uwaga półksiężycowa, trzy pierwsze rozpoznaje, lecz półksiężycowy?! Jeżeli jednak nie chcemy migających świateł, możemy zablokować na jednym kolorze i stosować np jako lampkę  nocną w pokoju dziecka.

nawilzacz powietrza xiaomi

Urządzenie jest wyposażone w czujniki wewnętrzne, jeżeli poziom wody nie jest wystarczający to zamiga 10 razy czerwone światło i Xiaomi VIOMI Aromatherapy Diffuser wyłączy się.

Dostępność

Xiaomi VIOMI Aromatherapy Diffuser dostępny jest już do zamówienia w sklepie Gearbest, jednak cena jest wysoka. Jeśli jest na sali burżuj niech kupuje, niedługo pewnie będzie obniżka lub kupon rabatowy. Promocje można sprawdzać na Deals.PokolenieSmart.pl

 

2 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top