Now Reading
Bezprzewodowe słuchawki BlitzWolf BW-FYE3 rozpakowanie

Niedawno zakończyłem testy słuchawek bezprzewodowych Xiaomi AirDots. Teraz czas sprawdzić kolejną firmę którą cenię za dobre produkty, mowa o BlitzWolf. W ofercie jest kilka modeli, na początek zdecydowałem się na model który posiada specyficzną funkcję która różnią go na tle konkurencji.

Bezprzewodowe słuchawki BlitzWolf BW-FYE3

Wszystkie tego typu słuchawki bezprzewodowe posiadają etui które je ładuje. BlitzWolf BW-FYE3 posiadają etui które wewnątrz ma akumulator o pojemności aż 2600 mAh. Dzięki czemu etui może naładować nie tylko słuchawki, a nawet smartfon w awaryjnej sytuacji. Już raz zdarzyło mi się awaryjnie naładować telefon za pomocą „słuchawek”.

Powerbank to tylko dodatkowa funkcja słuchawek, z której skorzystamy sporadycznie. Najważniejsza jest jakość dźwięku i komfort noszenia. Z jakości dźwięku jestem zadowolony, pierwsze wrażenia są pozytywne. W kwestii komfortu mam mieszane uczucia. Według specyfikacji BW-FYE3 są cięższe tylko o 0.03g od Xiaomi AirDots, są jednak za to zdecydowanie większe. Delikatnie wystają z uszu przez co mam wrażenie, że zaraz wypadną.

Bezprzewodowe słuchawki BlitzWolf BW-FYE3

Wbudowany akumulator pozwala na 4 godziny słuchania muzyki, a etui podnosi tę wartość do aż 40 godzin. Jestem ciekawy co wygra w codziennym użytkowaniu: mały rozmiar AirDots, czy dłuższa autonomia BW-FYE3 w połączeniu z awaryjnym powerbankiem.

See Also
xiaomi ai speaker

W zestawie poza słuchawkami i etui znajduje się przewód do ładowania i różne końcówki aby dopasować do kształtu małżowiny usznej.

Dla zainteresowanych, słuchawki dostępne są w sklepie Bangood.com

Scroll To Top