Budżetowy laptop Xiaomi RedmiBook 14 wkrótce pojawi się w Europie

RedmiBook 14 został zaprezentowany w maju tego roku, i jak dotychczas sprzedawany jest jedynie na rynku Azjatyckim. Jeżeli planujesz zakup budżetowego laptopa to poczekaj na nowego gracza na rynku, urządzenie Redmi już niedługo trafi do Europy. W bazie danych Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (ECC) znaleziono rekord poświęcony RedmiBook 14.

Pierwszy laptop Redmi wyposażony jest w ekran o przekątnej ekranu 14 cali z rozdzielczością FullHD. Na rynku chińskim laptop sprzedawany jest z trzema różnymi procesorami: Intel Core i3, i5 lub i7 dla bardziej wymagających użytkowników. Jedyne do czego można się przyczepić to ilość pamięci RAM, maksymalna konfiguracja w jakiej można zamówić laptopa to tylko 8 GB. Potrzebujesz duży dysk? W RedmiBook 14 dostępny jest dysk SSD o pojemności 256 lub 512 GB. Wszystko to zamknięte w aluminiowej obudowie.

RedmiBook 14 w Europie

Najtańszy wariant RedmiBook 14 z Intel i3-8145U + 4 GB RAM + 256 GB SSD kosztuje w Chinach 3199 juanów, czyli 1780 PLN. Teraz pozostaje nam czekać na oficjalną, europejską cenę.

Scroll To Top