C+86 Sports Watch – nowy chronograf od Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało nowy wielofunkcyjny zegarek o wdzięcznej nazwie C+86 Sports Watch. Tym razem jest to propozycja dla fanów sportowej klasyki – fani mądrych urządzeń muszą obejść się smakiem.

C+86 Sports Watch to nowy zegarek naręczny przeznaczony dla osób preferujących sportowy styl życia i nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek funkcjami smart. Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej wielokrotnie polerowanej w różnych procesach produkcyjnych aby osiągnąć piękny połysk oraz efekt szczotkowanego metalu. Szkło przykrywające tarczę wykonane jest ze szkła mineralnego o wysokiej twardości, dzięki czemu ma być dobrze chronione przez zarysowaniami.

Xiaomi C+86 Sports Watch

Wskazówki zegarka i najważniejsze elementy mają powłokę fluorescencyjną, co ma wspomagać widoczność w ciemnych pomieszczeniach. Wskaźniki godzinowe mają układ radialny i kolor srebrny, wskaźniki minutowe i sekundowe są nadrukowane w kolorze czarnym. Całość sprawia piękne wrażenie i wygląda elegancko, a jednocześnie sportowo.

Reklama

Zegarek posiada funkcję stopera. Na tarczy głównej znajdują się trzy mniejsze tarcze, które służą właśnie do obsługi tej funkcji. Są to tarcze minutowa, sekundowa i godzinna. Dzięki takiemu zabiegowi możemy wygodnie używać funkcji stopera aż do 24 godzin zliczania czasu. Na boku koperty znajdują się dwa przyciski i jedno pokrętło. Jeden z przycisków służy do uruchamiania i zatrzymywania stopera, drugi do jego resetowania. Klasyczne pokrętło służy do ustawiania zegarka.

Xiaomi C+86 Sports Watch

Zegarek posiada mechanizm kwarcowy SEIKO, więc powinien być dokładny. Dodatkowo jest wodoodporny do 30 metrów głębokości zanurzenia. Pasek jest wykonany z przyjemnego silikonu, który dostępny jest w dwóch kolorach – pomarańczowym i czarnym.

Cena w Chinach wynosi 579 yuanów (około 84 dolary).

Advertisements