Now Reading
CEO Xiaomi pokazuje pudełko Xiaomi Mi Max 3 i ujawnia kiedy Mi 8 Explorer Edition trafi do klientów

CEO Xiaomi pokazuje pudełko Xiaomi Mi Max 3

Oficjalne wprowadzenie na rynek nowej generacji giganta Mi Max 3 tuż tuż, ma zostać pokazany jutro, czyli 3 lipca. Parę dni temu informowałem o grafice sprzedażowej Mi Maxa 3 dostrzeżonej na oficjalnej stronie firmy. Dzisiaj prezes Xiaomi postanowił podgrzać atmosferę przed premierą jeszcze bardziej. Za pośrednictwem chińskich mediów społecznościowych zaprezentował zdjęcie pudełka w jakim sprzedawany będzie Mi Max 3.

CEO Xiaomi pokazuje pudełko Xiaomi Mi Max 3

CEO Xiaomi pokazuje pudełko Xiaomi Mi Max 3

Xiaomi Mi Max 3 będzie wyposażony w procesor Snapdragon 636 z procesorem graficznym Adreno 616. Będzie również zaprezentowana mocniejsza wersja Mi Max 3 Pro z procesorem Snapdragon 710. Pozostałe elementy w jakie ma być wyposażony Mi Max 3, prezentują się następująco. Wyświetlacz o przekątnej 6,99 cala z proporcjami ekranu 18:9 obsługujący rozdzielczość FHD+ 1080 x 2160 pikseli. Podwójny aparat fotograficzny z tyłu, będzie obsługiwać nagrywanie filmów w jakości 2160P z 30 klatkami na sekundę.  Dostępny ma być w trzech wariantach pamięciowych, jednak nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Cicho mówi się o  3/32GB, 4/64GB i 6/128GB. Za czas pracy na baterii odpowiedzialny będzie akumulator o pojemność 5500 mAH z obsługą szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

Przednia kamera będzie obsługiwała rozpoznawanie twarzy przez AI, jeżeli ktoś nie jest zwolennikiem takiego rozwiązania może odblokować smartfona tradycyjnie. Poprzez czytnik linii papilarnych zamontowany na plecach. Telefon ma być sprzedawany z nakładką MIUI 9, lecz otrzyma aktualizacje do MIUI 10 w przeciągu paru najbliższych miesięcy.

Zobacz jeszcze
Nowe funkcje w chińskiej becie MIUI do Mi 9

One more thing… Lei Jun zdradził datę premiery Mi 8 Explorer Edition

Xiaomi Mi 8 explorer editiona

Lei Jun poinformował, że w tym miesiącu do rąk fanów Xiaomi trafią dwa nowe smartfony. Pierwszym jest Mi Max 3, a drugim ma być Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, który trafi do klientów pod koniec lipca. Jest to najbardziej wypasiony smartfon od Xiaomi, z przezroczystymi plecami i zaawansowaną kamerą przednią umożliwiającą skanowanie twarzy 3D, tak jak iPhone X.