Chcesz aby Twoje nagrania weszły na wyższy poziom? Oto Zhiyun Smooth X

Reklama

Marka Zhiyun zaprezentowała nowy gimbal stworzony z myślą o smartfonach. Zhiyun Smooth X przyda się do nagrywania vlogów i filmów z idealną stabilizacją obrazu oraz do robienia zdjęć, zarówno przednim jak i tylnym aparatem.

Selfie wyjdą zdecydowanie lepiej jeżeli oddalimy smartfon od twarzy, a nowy gimbal Zhiyun rozsuwa się na 260 mm. Smartfony są już w stanie rejestrować nagrania wideo w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a nawet w 8K przy 24 fps. Stabilizacja obrazu również jest na wysokim poziomie, lecz skoro chcemy stworzyć idealny film w wysokiej jakości to stabilizacja obrazu również musi być idealna, a nie tylko bardzo dobra.

Zhiyun Smooth X posiada teleskop który umożliwia rozciągnięcie na 260 mm. Sterowanie gimbalem jest wygodne ponieważ wszystkie przyciski znajdują się w zasięgu kciuka. Przykładowo za pomocą przycisku M można obrócić smartfon o 90 stopni, przejście z trybu portretowego na poziomy. Kolejna fajna opcja to sterowanie za pomocą gestów. Producent nie ograniczył się tylko do wykonania zdjęcia/rozpoczęcia nagrywania, dostępny jest również zoom!

Reklama

Wbudowany akumulator pozwala na pracę przez 4 godziny. Aby w pełni wykorzystać potencjał gestów należy dokupić dodatkowo statyw, który razem z etui kosztuje tylko 10 euro.

Zhiyun Smooth X jest już dostępny w sklepie Gearbest.

Advertisements