Crypto Agent Bot – narzędzie dla świeżaków w krypto świecie.

Crypto Agent Bot

Crypto Agent BotKrypto świat rządzi się swoimi prawami, trzeba poświęcić dużo czasu aby go zrozumieć, wiedzieć jak zachowywać się na giełdzie. Szukając informacji o różnych walutach trafiłem na bardzo ciekawy program, Crypto Agent Bot. Infromuje kiedy mamy jakaś walutę kupić, z jakim profiem i kiedy sprzedać. Crypto Agent wbudowany jest w aplikację telegram, dostępna na wszystkie platformy.

Co to jest Crypto Agent Bot?

Można powiedzieć, że crypto agent poprowadzi nas za ręke w świecie inwestycji na giełdzie kryptowalut. Jest to międzynarodowy zespól analityków który wysyła nam sygnały kiedy mam kupić i sprzedać kryptowalutę, można to zrobić w parę sekund na smartfonie lub komputerze.

Współpracuje z dwiemy giełdami:

 • Bittrex – która aktualnie ma zablokowaną rejestrację nowych kont.
 • Poloniex – korzystam z niej.

Można również odbierać tylko sygnały i kupować na innej giełdzie np Binance, jeżeli waluta która będzie w treści sygnału znajduje się w porfolio giełdy. Poza sygnałami dostajemy również informacje na temat rynku. Wczorajsza informacja na temat kursu Bitcona.

[su_quote cite=”Crypto Agent Bot”]The reason why Bitcoin is going Up? because Korea published soft news about regulations. BTC MAY pump until CME futures.[/su_quote]
Crypto Agent Bot
Przykładowy komunikat

Nie tylko dostaję na tacy co kupić i sprzedać, ale również ucze się panować nad rynkiem. Staram się analizować sygnały które dostaje, patrzeć na wykresy i staram się wdrażać je podczas handlu w inne kryptowaluty. W ciągu dwóch dni moja pula BTC wzrosła o 300zł, co jest 1/3 miesięcznego abonamentu za bota. Tak, pomoc nie jest darmowa. Jednak patrząc na dotychczasowe sygnały jakie dostaję i stopę zwrotu w ciągu paru dni koszt abonamentu zwróci się z nawiązką.

Ile kosztuje Crypto Bot, są trzy rodzaje abonamentów?

 • 1 miesiąc – 0.01341922 BTC = 915.34zł
 • 6 miesięcy – 0.06682770 BTC = 4558.41zł
 • 12 miesięcy 0.10730005 BTC = 7319.09zł

Kwoty wydają się duże, ja wykupiłem najtańszy abonament. Kolejne będę wykupował za BTC które zarobie w poprzednim miesiącu.

Jak zacząć używać Crypto Agent Bota?

 • Musimy zainstalować aplikację Telegram na smartfonie Możemy pobrać ją ze strony dewelopera. 
 • Uruchomić aplikację Telegram, przeniesie nas od razu do Crypto Agent Bota. (Jeżeli zapyta kogoś o refcode, proszę wpisać 442998657)
 • Następnie musimy udostępnić swój  kontakt, prośba pokaże się na dole.
 • Zostaniemy powitani przez bota, otrzymamy również informacje od jakiej osoby trafiliśmy do programu. Jestem wdzięczny  jeśli uruchomiliście aplikację z mojego linku powyżej.
 • Otrzymujemy informacje na temat, za co płacimy.
 • Wybieramy interesujący nas abonament, przelewamy BTC na podany adres portfela i czeka aż płatność dotrze. Przeważnie trwa to około godziny-dwóch. Musimy przeląć odrobine BTC więcej ponieważ, jeżeli wysyłamy np. z AbuCoins pobiera drobną prowizję.
 • Gdy płatność dotrze musimy jeszcze wykupić wybrany przez nas pakiet. Klikamy w zakładke Finance -> Pay for package ->  1 month sądzę, że każdy tak na start wybierze.

I włala! jesteśmy w programie. Od tego moment będziemy otrzymywać sygnały dotyczące kupna i sprzedaży kryptowalut.

Reklama

Polecam jeszcze połączyć się z BitPoly w telegramie, dzięki temu można w prosty sposób operować na giełdzie Poloniex i Bittrex. Dokładna instrukcja jak tego dokonać jest na stronie dewelopera. Wszelkie operacje wykonywane są przez specjalne API które ma tylko dostęp do operacji na giełdzie. Nie ma możliwości, że bot wypłaci pieniądze z naszego portfela na giełdzie.

Na twitterze umieściłem filmik który przedstawia bota w akcji.W ciągu paru sekund ustawiłem aby BotPoly kupił kryptowalutę ZEC za 5% aktualnego portfela BTC i sprzedał jeśli osiągnie 5% zysku.

Jak widać, jest to dziecińńcie proste, opcji jest więcej, można np ustawić aby kupil gdy wartość na giełdzie spadnie o X procent. Na początku stycznia podziele się o ile BTC urósł mój portfel na giełdzie Poloniex dzięki  Crypto Agent Botowi. Trzymajcie kciuki.


Aktualizacja.
Po trzech dniach zysk wygląda obiecująco. Abonament na dwa miesiące już jest. Kapitał początkowy 10900zł (BTC: 0.15625922 ).

crypto agent bot zysk

Zyski można śledzić w moim arkuszu kalkulacyjnym.

Advertisements