Now Reading
Czteroosobowy namiot od Xiaomi

Xiaomi zachęca do biwakowania z rodziną i wprowadza do oferty czteroosobowy namiot który można rozłożyć w „3 sekundy”. Produkty chińskiego giganta osiągnęły olbrzymią popularność na świecie za sprawą doskonałego stosunku jakości do ceny. Jeżeli ktoś szuka namiotu to warto rozważyć nowy produkt, Xiaomi Automatic Instant Pop Up. Wykonany został z najlepszych materiałów, dlatego wytrzyma dłużej niż tylko jeden kemping.

Xiaomi Automatic Instant Pop Up 3

Xiaomi Automatic Instant Pop Up

Czteroosobowy namiot Xiaomi został wykonany z poliestru 68D, 185T i 150D oxford. Nie straszny mu deszcz, jest wodoodporny. Jednak wciąż pozostaje lekki, waży niecałe 3 kg. Odporny jest na zużycie, przetarcia. Posiada specjalną konstrukcję która zapewnia błyskawiczne rozłożenie. Wystarczy rzucić, a namiot sam się uformuje. Na filmie wygląda to bardzo prosto, ciekawe jak sprawdza się w rzeczywistości. Xiaomi twierdzi, że z łatwością poradzą sobie z tym kobiety i dzieci, cały proces powinien zająć tylko 3 sekundy.

Czteroosobowy namiot od Xiaomi

Zobacz jeszcze
Mijia Blue-ray Pro

Wyposażony jest podwójne drzwi. Pierwsza warstwa to siatka która zabezpiecza przed komarami, lecz pozostawia okno na świat. Druga pozwala na całkowitą prywatność, wodoszczelność poprzez zamknięcie za pomocą dwustronnego zamka błyskawicznego. Po rozłożeniu wymiary wynoszą 157cm x 258x 110 cm. Do zestawu dołączone jest etui do transportu, średnica złożonego namiotu to 86cm.

Namiot jest dostępny zarówno w sklepie Gearbest.com i Banggood.com