Czujnik do okien przesuwnych w ekosystemie Xiaomi Smart Home

Dingling-1

Na platformę sprzedażową Xiaomi Youpin dodany został nowy czujnik i bloker do okien lub drzwi przesuwnych. Urządzenie zostało stworzone przez firmę Dingling, która znana jest fanom Mi z produkcji inteligentnych dzwonków do drzwi.

Dingling-1

Czujnik od Dingling ma wymiary 62,5 mm x 62 mm x 30,8 mm i został wykonany z tworzywa sztucznego. Dostępny jest w dwóch wersjach: ze smart i bez smart. Jedna oferuje tylko sygnał alarmowy, a druga łączy się z routerem za pośrednictwem Wi-Fi 2,4 GHz, nie potrzeba centralki. Do zasilania wykorzystuje dwie baterię AA, paluszki.

Reklama

Drugie zadanie produktu Dinglink to blokada, urządzenia składa się z dwóch części: podstawy i głównego sensora. Podstawę przyklejamy mocną taśmą do szyby, a drugą montujemy na zaczepy do podstawy. Urządzenie jest na tyle szerokie, że uniemożliwia otwarcia przesuwnego okna. Za każdym razem jak będziemy chcieli otworzyć drzwi/okno to będzie trzeba wystającą część.

Czujnik do drzwi i okien Dingling został wyceniony w Chinach na 129 juanów, $18. Od 3 dni znajduje się w kampanii finansowania i przez ten czas zabrał tylko 45% wymaganej kwoty. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 11 dni. Wysyłka rozpocznie się 19 czerwca 2020 roku.

Advertisements