Now Reading
Deerma prezentuje miotłę z mopem DEM-TB900 za $12

Deerma prezentuje miotłę z mopem DEM-TB900 za $12

Deerma DEM-TB900 5

Nowe urządzenie marki Deerma od 24 godzin znajduje się w kampanii crowdfundingowej, szybko osiągnęło znakomity wynik. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni, a nowy produkt Deerma zebrał 1395% potrzebnej kwoty. Projekt wsparło 27 910 tys osób, na łączną sumę 2 204 800 juanów, czyli ponad 1,2 mln PLN! Co takiego oferuje nowy produkt marki Deerma, że w ciągu kilkudziesięciu godzin stał się bestsellerem?

DEM-TB900 ma wymiary 375 mm x 172 mm x 1309 mm i łączy w sobie funkcję mopa oraz miotły. Nie posiada akumulatora, nie ma w sobie elektroniki. Jak zatem zbiera brud? Na podobnej zasadzie jak autonomiczne odkurza, posiada obrotowy wałek który zbiera brud gdy przesuwamy nim po płaskiej powierzchni. W dzieciństwie miałem w domu mechaniczny odkurzacz, „Kaśka, Jasiek” nie pamiętam dokładnie nazwy, ale działał na tej samej zasadzie.

Aby skorzystać z funkcji mopa należy nałożyć specjalną nakładkę ze „ścierką”. W rączce znajduje się przycisk do rozpylenia wody na odległość do 1,1 metra. Zbiornik ma pojemność 230 ml, można dodać płyn do mycia paneli/płytek. Regulowany rączka umożliwia wygodne manewrowanie pomiędzy przeszkodami i sprzątania pod meblami.

Deerma DEM-TB900 został wyceniony w Chinach na 79 juanów, $12. Jest to cena promocyjna, na czas trwania kampanii finansowania. Nominalna cena będzie o 20 juanów wyższa, czyli $15. Wysyłka nowej mopo-miotły rozpocznie się 21 kwietnia 2020 roku.

View Comment (1)
  • Całkiem niezłe rozwiązanie 🙂 Ale ja nie mam czasu na sprzątanie dlatego postawiłam na iRobota Roombę. Przy dwóch duzych psach to mega wygoda jak nie trzeba samemu latać z odkurzaczem czy miotłą. Roombę tylko włączam jak idę z psiakami na spacer, a wraca, do czystego domu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top