Serwis National Administration Network opublikował listę na której znajdują się dwa nowe smartfony Xiaomi, według przecieków mają to być najnowsze flagowce Xiaomi Mi 9. Nowa urządzenia są kompatybilne z Netcom.

Dwa modele Xiaomi Mi 9 otrzymały certyfikat na rynku chińskim

W zeszłym roku Xiaomi Mi 8 otrzymał symbol M1803E1A / T, a jego słabsza odmiana Mi 8 SE M1805E2A. Na liście poniżej znajdują się podobne symbole: M1902F1T / A i to ma być Xiaomi Mi 9 oraz M1903F2A a ten numer ma odpowiadać Mi 9 SE.

M1902F1T

Wcześniej do sieci trafiły informacje z GF Securities z których wynikało, że Xiaomi Mi 9 będzie miał na początku dwa modele. Oba warianty mają być wyposażone w ekran OLED o przekątnej 6 i 6,4 cala. Mocniejsza wersja Mi 9 ma być wyposażona w najnowszy procesor Snapdragon 855. Jest to nowy układ scalony od Qualcomm który posiada 8 rdzeni z taktowaniem 2,84 GHz wspierany przez układ graficzny Adreno 640.

Dwa modele Xiaomi Mi 9 otrzymały certyfikat na rynku chińskim

Zeszłoroczny flagowiec został zaprezentowany 31 maja, sądzę, żę Xiaomi wybierze podobny termin do prezentajcji kolejnej generacji. Przed nami jeszcze kilka miesięcy plotek i wycieków dotyczących nowego flagowca, a jak one się zakończą to znowu będzie głośno o Mi Mix 4..