Now Reading
Dwa modele Xiaomi Mi 9 otrzymały certyfikat na rynku chińskim

Serwis National Administration Network opublikował listę na której znajdują się dwa nowe smartfony Xiaomi, według przecieków mają to być najnowsze flagowce Xiaomi Mi 9. Nowa urządzenia są kompatybilne z Netcom.

Dwa modele Xiaomi Mi 9 otrzymały certyfikat na rynku chińskim

W zeszłym roku Xiaomi Mi 8 otrzymał symbol M1803E1A / T, a jego słabsza odmiana Mi 8 SE M1805E2A. Na liście poniżej znajdują się podobne symbole: M1902F1T / A i to ma być Xiaomi Mi 9 oraz M1903F2A a ten numer ma odpowiadać Mi 9 SE.

M1902F1T

Wcześniej do sieci trafiły informacje z GF Securities z których wynikało, że Xiaomi Mi 9 będzie miał na początku dwa modele. Oba warianty mają być wyposażone w ekran OLED o przekątnej 6 i 6,4 cala. Mocniejsza wersja Mi 9 ma być wyposażona w najnowszy procesor Snapdragon 855. Jest to nowy układ scalony od Qualcomm który posiada 8 rdzeni z taktowaniem 2,84 GHz wspierany przez układ graficzny Adreno 640.

See Also

Dwa modele Xiaomi Mi 9 otrzymały certyfikat na rynku chińskim

Zeszłoroczny flagowiec został zaprezentowany 31 maja, sądzę, żę Xiaomi wybierze podobny termin do prezentajcji kolejnej generacji. Przed nami jeszcze kilka miesięcy plotek i wycieków dotyczących nowego flagowca, a jak one się zakończą to znowu będzie głośno o Mi Mix 4..

Scroll To Top