Dziś startuje Apple TV+

Jest pierwszy listopada i, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, właśnie dziś startuje wideo serwis streamingowy od Apple. Całość nazywa się Apple TV+ i jest dostępna w aplikacji Apple TV na iUrządzeniach, poprzez przeglądarki www oraz w wybranych SmartTV.

Apple TV+ oferuje własne produkcje takie jak: The Morning Show, See, Dickinson, The Elephant Queen, For All Mankind, czy Servant. Serwis podejmuje walkę z m.in. Netflixem czy Amazon Prime Video. W Polsce miesiąc korzystania z usługi to koszt 24,99zł. W USA cena wynosi 4,99$, a więc różnica, jak zawsze, jest na naszą niekorzyść, ale jest to spowodowane różnicami w rynkach na Świecie.

Dla tych osób, które zakupiły niedawno urządzenie od Apple, firma z Cupertino przygotowała darmowy rok Apple TV+. Jeśli więc posiadasz nowe urządzenie od Apple, np. iPhone 11, dostaniesz darmowy rok usługi wideo. Wystarczy otworzyć aplikację TV i włączyć subskrypcję.

Wszystkich, którzy kwalifikują się na darmowy rok zachęcam do skorzystania. Warto przetestować usługę i sprawdzić czy dzieła firmowane przez Apple są warte dodatkowych pieniędzy.

Scroll To Top