Ekran Xiaomi Mi Mix 3 dostrzeżony na zdjęciu

Ekran Xiaomi Mi Mix 3 dostrzeżony na zdjęciach

Oto kolejny odcinek sagi dotyczącej Mi Mix 3, która potrwa jeszcze przynajmniej miesiąc, ponieważ dopiero w październiku Xiaomi oficjalnie zaprezentuje swojego nowego „bezramkowca”. Dzisiaj w sieci pojawiło się zdjęcie ekranu Mi Mixa 3, na którym widać ramki zgadzające się z poprzednimi grafikami nowego modelu.

Ekran Xiaomi Mi Mix 3 dostrzeżony na zdjęciu

Ekran Xiaomi Mi Mix 3 dostrzeżony na zdjęciu

Nowe urządzenie ma być po raz pierwszy w historii Xiaomi wyposażone w przesuwany tył, w który będą pochowane wszystkie czujniki znajdujące się obecnie w notchach, czyli aparat, czujnik światła, diodę doświetlającą selfie oraz diodę powiadomień. Notch to modne wycięcie u góry ekranu, które zostało zapoczątkowane przez Apple i które teraz naśladują inni producenci. Jest to zdecydowanie najbardziej oczywisty trend, który możemy zaobserwować w topowych (i nie tylko) smartfonach z 2018 roku.

Reklama

Czytnik linii papilarnych będzie prawdopodobnie umieszczony tak samo jak w Mi 8 Explorer Edition, czyli wbudowany w wyświetlacz. CEO Xiaomi zapowiedział, że Mi Mix 3 zostanie zaprezentowany w październiku. Jest parę godzin po konferencji Apple na której zaprezentowany został nowy iPhone. Nie mam zamiaru go kupić, jeszcze mi nerki miłe. Za iPXS Max Apple zażyczył sobie 5479 złotych. Sądzę, że za znacznie mniejszą kwotę zakupię Mi Mix 3, który w zupełności spełni moje wymagania dotyczące szybkości działania, jakości zdjęć czy czasu czuwania.

Tak ma prezentować się Mi Mix 3, z rozłożonym sliderem. A tutaj możesz zobaczyć jak działa rozsuwanie smartfona.

Dyrektor generalny Xiaomi potwierdza Mi Mix 3 w październiku i prezentuje zdjęcie

Advertisements