Now Reading
Elektryczny otwieracz do wina, oczywiście że Xiaomi.

Elektryczny otwieracz do wina

Część Polaków kojarzy Xiaomi tylko ze smartfonami, lecz chiński producent przyzwyczaił nas do tego, że jego portfolio jest chyba najbardziej obszerne spośród wszystkich firm na świecie. Ostatnimi czasy bardzo prężnie działa w kwestii sztuki kulinarnej. Kupiłem patelnie stalową, jednak przeceniłem swoje umiejętności i wszystko przypalam. Nawet znaczek Xiaomi nie pomaga, nie ma to jak teflonowa. Chińczycy lubią kuchnię włoską, tak samo jak czerwone wino serwowane do dań. Kuchennym akcesorium które wczoraj trafiło na platformę crowdfundingowa jest elektryczny otwieracz do wina. Osiągnął już 256% potrzebnej sumy, dla porównania samochodowy oczyszczacz powietrza  ma w tym momencie 153%, widać są w Chinach priorytety ??! Szanuje.

Elektryczny otwieracz do wina Xiaomi

Elektryczny otwieracz do wina xiaomi

Nie jest to nowy produkt, elektryczne otwieracze do wina są już na rynku od wielu lat. Xiaomi często ulepsza rzeczy które już są dostępne u innych firm. Otwieracz do butelek do wina Xiaomi ma obudowę całkowicie wykonaną z czarnej stali nierdzewnej, wykończoną matową powierzchnią. Z boku znajdują się dwa guziki służące  do przebijania i wyciągania korka.Dodatkowo znajduje się dioda LED i wyświetlacz informujący ile już butelek otworzyliśmy. Dobra z wyświetlaczem żartuje, jest tylko dioda która informuje o poziomie naładowania. Silnik elektryczny zasilany jest przez baterię 550 mAh. Wygenerowana przez silnik prędkość obrotów pozwala na  otwarcia wina w czasie 6 sekund. Chciałbym, żeby mój samochód miał tyle do setki.  Emitując poziom dźwięku nie przekraczający 60 db podczas otwierania. Akumulator o pojemności 550mAh pozwala na otwarcie do 70 butelek wina na jednym ładowaniu. Posiada również Quick Charge, po 5 minutach ładowania pozwoli na otwarcie kolejnych 10 butelek. Jeżeli jednak będziemy musieli otworzyć siedemdziesiąt to ładowania do pełna trwa dwie i pół godziny. Ładowania odbywa się poprzez port micro-usb.

 

Elektryczny otwieracz do wina Xiaomi kosztuje 99 juanów, 15$. Wysyłka do klientów rozpocznie się od 10 czerwca. Sklep Banggood.com dodał już otwieracz do swojej oferty.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top