Now Reading
Elektryczny podgrzewacz wody Viomi

Elektryczny podgrzewacz wody Viomi

Ostatnie tygodnie to obfity czas nowych produktów Xiaomi w dziedzinie AGD, tym razem czas na elektryczny podgrzewacz wody Viomi. To nic innego jak terma która podgrzewa wodę.

Elektryczny podgrzewacz wody Viomi

Elektryczny podgrzewacz wody Viomi

Zbiornik na wodę ma pojemność 6,6L, proces montażu jest banalnie prosty. Wystarczy wlot zimnej wody, niebieski kurek połączyć z instalacją. Czerwony kurek adekwatnie to samo, jest to wylot ciepłej, ogrzanej wody. Elektryczny podgrzeawcz wody można umieścić w dowolnym miejscu w domu, w łazience czy kuchni. Należy tylko podpiąć się do instalacji wodnej. Pokryty jest białym plastikiem ABS. Na górze znajduje się pokrętło do regulacji temperatury wody, aby wyeliminować bakterie należy podgrzewać wodę do 75 stopni celcjusza. Pobór mocy podgrzewacza wody Viomi wynosi 1500W. Urządzenie posiada zawór bezpieczeństwa z czujnikiem temperatury aby zatrzymać podgrzewanie wody. Nie posiada żadnych funkcji Smart, nie ma łączności Wi-FI ani Bluetooth. Zwykła terma, ale Xiaomi! 🙂

See Also
wentylatory Zhimi

Elektryczny podgrzewacz wody Viomi

Cena na terenie Chin za terme jest przystępna, wynosi 399 juanów – $63. Niestety dostępność produktów Viomi w Europie jest mizerna. Dostępny jest podgrzewacz wody który stawiamy na szafce w kuchni lub w biurze – VIOMI 4L Smart Instant Hot Water Dispenser, mam nadzieję że z czasem oferta zostanie rozbudowana. Osobiście najbardziej chciałbym lodówkę.