Flagowy smartfon Redmi będzie posiadał moduł NFC

Reklama

Dzisiaj prezentacji Redmi Y3, będzie to tani smartfon. Zdecydowana większość osób czeka na flagowy model Redmi, bardzo wyczekiwany smartfon ze Snapdragonem 855. Ten sam procesor posiada Mi 9, jednak wszyscy mają nadzieję że Redmi zaprezentuje smartfon z tym samym procesorem lecz w zdecydowanie lepszej cenie.

Redmi NFC

Kolejną ważną funkcją w nadchodzącym Redmi będzie NFC! Tak dobrze czytasz, w końcu smartfon Redmi umożliwi płacenie zbliżeniowe. Dobra wiadomość została przekazana fanom przez Lu Weibinga za pośrednictwem portalu społecznościowego Weibo.

Reklama

Kiedy flagowiec Redmi może zadebiutować?

Spodziewana data prezentacji to przełom maja i czerwca. Xiaomi jeszcze nie potwierdziło tej informacji, lecz w sieci jest coraz więcej informacji na jego temat od kierownictwa firmy.

Kilka dni temu Pan Zhang Gouquan który odpowiada za dział technologii w Xiaomi opublikował listę najbardziej wydajnych smartfonów w teście AnTuTu, na której pierwsze miejsce zajmuje Xiaomi Mi 9. W dyskusje na chińskim portalu społecznościowym włączył się Lei Jun, jego komentarz jest jednoznaczny: „Przekroczenie tego wyniku zależy tylko od Redmi”.

Advertisements