Freefinger nowy uchwyt do smartfonów na Youpin

freefinger 3

W ciągu ostatnich miesiącach widać nowy trend dotyczący pokrowców na smartfony oraz specjalnych uchwytów naklejanych na plecy aby ułatwić trzymanie. Smartfony przestają być gadżetem który trzymamy w ręce, a stają się przedłużeniem ręki, jest to niepokojące..

Szczerze to sam kupiłem takie etui ze specjalnym paskiem na palce, lecz zdecydowałem się na zakup tylko dlatego że jest to oficjalne etui do Xiaomi Mi 9. Jest duże, toporne i przez pasek (uchwyt) noszenie w kieszeni jest niekomfortowe.

Freefinger xiaomi

Niestety Xiaomi dalej idzie w tym kierunku i dodało na platformę Youpin uchwyt na telefon marki Zhuhai and Hong Enterprise Co., Ltd. Wewnątrz znajduje się wspornik o wymiarach 80 mm x 25 mm, wykonany ze stali nierdzewnej 420 i pokryty skórą. Z drugiej strony znajduje się taśma dwustronna aby przykleić uchwyt do pleców telefonu.

Uchwyt Freefinger został wyceniony na 28.9 juana, czyli $5. Dostępny jest w czterech kolorach: niebieskim, czarnym, brązowym oraz zielonym.

Według mnie spędzamy zbyt dużo czasu z telefonem w ręce, a takie uchwyty jeszcze pogorszą sprawę.. Skoro już mam smartfon zaczepiony na palec to odświeżę pocztę i sprawdzę co tam na facebooku, może coś doszło. W 90% tracimy bezsensownie czas! Dlatego jest ogromny zwolennikiem funkcji „czas przed ekranem”, jeżeli nie wiesz co to jest to odsyłam do tego wpisu. Mam nadzieję, że chociaż części społeczeństwa otworzą się oczy i gdy zobaczą wynik ponad dwóch godzin dziennie używając niepotrzebnie telefon to postanowią coś zmienić w swoim życiu.

Scroll To Top