Grzejnik pokojowy od Smartmi, jest kompatybilny z Mi Home!

Firma Zhimi która jest właścicielem marki Smartmi zaprezentowała nowy, inteligentny grzejnik pokojowy na platformie sprzedażowej Xiaomi Youpin. Nowy produkt znajduje się w kampanii crowdfundingowej zaledwie od kilku godzin, a już zdołał zebrać 321% potrzebnej kwoty. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni.

Smartmi grzejnik

Grzejnik Smartmi posiada pionową bryłę. Jego wymiary to 608 mm x 230 mm x 230 mm. Grzałka wewnątrz posiada moc 2000W. Jako materiał przewodzący ciepło Zhimi zastosowało ceramiczny panel PTC który nagrzewa się bardzo szybko, potrzebuje zaledwie 10 sekund aby osiągnąć temperaturę 60 stopni Celsjusza.

Grzejnik posiada możliwości regulacji kierunku nawiewu w zakresie 90 stopni na trzy sposoby: za pomocą panelu na górze grzejnika, przy użyciu pilota lub smartfonem przez aplikację Mi Home. Oczywiście można utworzyć sceny z innymi urządzeniami Xiaomi Smart Home, np wyłącznikiem Aqara Opple.

Reklama

Produkt Smartmi posiada wbudowany wentylator który ułatwia równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza. Producent szczyci się bardzo cichą pracą wentylatora, który emituje zaledwie 35,6 dB.

Pokojowy grzejnik pionowy Smartmi został wyceniony w Chinach na 799 juanów, $113. Wysyłka do pierwszych osób które wsparły projekt w kampanii finansowania na Youpin rozpocznie się już za 3 dni, 8 grudnia 2019 roku.

Advertisements