Now Reading
Hantle od Xiaomi niczym kontrolery od Playstation Move

Hantle od Xiaomi

Xiaomi dużą wagę przywiązuje do zagadnienia zdrowia, aktywności fizycznej. Zaczynając od butów do biegania, przez specjalną odzież, opaski przypominające że mamy wstać i się poruszać, a kończąc na fitnessowych urządzeniach. „Bieżnia”, skakanka, powerball, rowery, sprzętów jest pełno. Tym razem Xiaomi zaprezentowało smart hantelki, aby ćwiczenie poprzez interakcję było jeszcze bardziej przyjemne ..i chętniej wykonywane.

Hantle od Xiaomi

 

Mi osobiście hantle od Xiaomi przypominają kontrolery od Playstation Move. Produkt jest dedykowany głównie do kobiet. Mogą być wykorzystywane w tańcu, aerobiku, wszelkich ćwiczeniach aerobowych które wykorzystują wydolność tlenową. Tak jak wspomniałem hantelki są inteligentne, łączą się ze specjalną aplikacją.

Hantle od Xiaomi
Hantle od Xiaomi

Podczas wykonywania określonych planów treningowych cały czas zbierają dane oraz sugerują poprawki jeżeli wykonujemy ćwiczenia niedokładnie. Wewnątrz aplikacji do wyboru jest 30 różnych treningów, Xiaomi deklaruje że w ciągu roku wyjdzie aktualizacja i będzie dostępne 100 kolejnych. Dodane mają zostać między innymi sztuki walki i taniec uliczny. Za każdy ruch jesteśmy oceniani, otrzymujemy punkty i gwiazdki .

See Also

Hantle od Xiaomi

Do wyboru są trzy rodzaje hantli, zależnie od wytrenowania danej osoby. Można kupić hantle 0,5kg, 0,75kg lub 1 kg. Cała elektronika znajdująca się wewnątrz musi być zasilana, dlatego posiadają wbudowany akumulator o pojemności 180mAh. Ładowanie odbywa się poprzez port micro-USB. Czas do pełnego naładowania wynosi zaledwie 30 minut, a pozwoli na 300 minut ćwiczenia. Hantle dostępne są w trzech kolorach fioletowym, zielonym i szarym. Xiaomi ma też w swojej ofercie od ponad pół roku kombajn dla mężczyzn o nazwie Move it. Działa na podobnej zasadzie, ale nie widzę go w żadnym sklepie. Jak ktoś zauważy, proszę dać znać!

Hantle Xiaomi kosztują 99 juanów, $15.

Scroll To Top