Hermetyczne głośnik Xiaomi z możliwością stworzenia stereo za 155 PLN

głośnik blueetooth xiaomi

Sezon grillowy już minął, zapotrzebowanie na rynku na hermetyczne głośniki Bluetooth też. Jednak kupując produkty w chińskich sklepach, należy brać pod uwagę czas transportu, który trwa nawet miesiąc. Już niedługo czarny piątek, na Aliexpress i w innych chińskich sklepach dostępne będą liczne promocje i kupony rabatowe. Idealny czas, aby taniej kupić głośnik bluetooth na przyszły sezon, a to najnowsza propozycja od Xiaomi

Głośnik ma wymiary 21,3 x 7,4 x 7,4 cm. Wewnątrz obudowany znajdują się dwa głośniki o łącznej mocy 16W. Do ich zasilania służy wbudowane ogniwo o pojemności 2600 mAh. Według Xiaomi taka pojemność wystarczy na 13 godzin słuchania muzyki, przy założeniu, że poziom głośności będzie ustawiony na 50%. Do ładowania służy gniazdo USB typu C i od 0 do 100% trwa 4 godziny.

Hermetyczny głośnik Bluetooth od Xiaomi można używać w miejscach, gdzie będzie miał „przypadkowy kontakt z wodą”. Posiada certyfikat IPX7 – niestraszny mu deszcz i przypadkowy zachlapania wodą. Na bocznej panelu znajdują się przycisk do sterowania muzyką. Urządzenie łączy się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth w wersji 5.0. Dodatkowo posiada mikrofon, który umożliwia prowadzeni rozmów w trybie głośnomówiącym.

Reklama

Ostatnim, ale bardzo ważnym atutem jest możliwość sparowania dwóch głośników ze sobą i utworzenie dzięku stereo.

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim oraz czarnym. Można go kupić na Aliexpress za 155 złotych, polecam jednak dodać do listy życzeń i poczekać na czarny piątek.

Advertisements