Now Reading
HiPee Smart Health Wizard – Xiaomi zbada próbkę moczu w domu.

HiPee Smart Health Wizard

Xiaomi po raz kolejny stawia na zdrowie. Zdrowie jest najważniejsze, zdrowie jest jedno, te motta słyszymy codziennie. Produkt który wczoraj zaprezentowało Xiaomi zaszokował również mnie. Niecodziennie się zdarza, że firma która głównie jest znana ze smartfonów wypuściła na rynek urządzenie do badania moczu, ale w końcu to Xiaomi. Wszystkiego możemy się spodziewać. Na początku, po grafikach sądziłem, że to testy ciążowe. HiPee Smart Health Wizard to nowy produkt który trafił na platformę crowdfundingową i w ciągu niespełna 24 godzin osiągnął 1062% potrzebnych zamówień.

HiPee Smart Health Wizard

 

Technicznie można powiedzieć, że jest to inteligentne urządzenie do prowadzenia diagnostyki moczu. Chociaż w każdej reklamie słyszymy aby przed wzięciem jakiegokolwiek leku skonsultować się z lekarzem to wiele osób woli omijać lekarzy szerokim łukiem. Inne osoby prowadzą aktywny tryb życia i są zdania, że nie mają czasu. Xiaomi przychodzi z pomocą i dzięki próbce moczu i za sprawą nowego urządzenia które posiada 8 specjalnych czujników będzie można wykonać 14 różnych testów zdrowotnych dla białka, glukozy, pH, utajonej krwi, liczby białych krwinek, poziomu cukru we krwi i innych. Wyniki pozwolą  sprawdzić czy nerki, wątroba działają poprawnie. Poziom cukru we krwii odpowie czy nie mamy cukrzycy. To tylko część z możliwych pomiarów. Jeżeli ktoś ma nie monitorować swojego zdrowia w ogóle, to może chociaż sprawdzi je „gadżet” Xiaomi, lepsze to niż nic.

HiPee Smart Health Wizard

Urządzenie może być użytkowane przez różne grupy wiekowe. Należy tylko nacisnać przycisk znajdujący się na obudowie i już rozpoczyna się analiza moczu.  Wyniki pomiaru w czasie rzeczywistym przesyłane są do specjalnej aplikacji na ekran smartfona za pośrednictwem sieci WiFi. Waga HiPee Smart Health Wizard wynosi 40g. Xiaomi deklaruje, że wyniki są na tyle dokładne że można porównać z trzema szpitalami w Chinach. Ciekawe mnie, czy to świadczy dobrze o urządzeniu, czy źle o chińskich szpitalach.

HiPee Smart Health Wizard został wyceniony na 399 juanów, 62$. Do pierwszych osób które zamówią urządzenie na terenie Chin ma trafić 10 lipca.

 

2 komentarze
 • I see you don’t monetize xiaomimagazine.nl, don’t waste your traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.

  This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all sites), for more details simply
  search in gooogle: murgrabia’s tools

 • I see you don’t monetize pokoleniesmart.pl, don’t waste your
  traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
  This is the best adsense alternative for any type of website (they
  approve all sites), for more details simply search in gooogle: murgrabia’s tools

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top