Huami AMAZFIT Bip to trzeci najlepiej sprzedający się smartwatch na świecie

Opublikowany został ranking sprzedaży smartwatchy w drugim kwartale 2018 roku. Wedle przedstawionych danych Amazfit ze swoim zegarkiem BIP wyprzedza najnowszy zegarek z nadgryzionym jabłkiem, Apple Watch Series 3. Ponadto firma Amazfit stałą się czwartą na świecie marką, biorąc pod uwagę globalną sprzedaż smartwatchy.

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip to trzeci najlepiej sprzedający się smartwatch na świecie w Q2 2018

Huami AMAZFIT Bip to trzeci najlepiej sprzedający sie smartwatch

Ranking pięciu najlepiej sprzedających się urządzeń zdominował trzy firmy: Apple, Fitbit i Amazfit. Na pierwszy miejscu znalazł się produkt Apple pierwszej generacji, dziwi mnie fakt że jest tak chętnie kupowany. Moim zdaniem jest za wolny, jeżeli miałbym kupić już teraz nowe urządzenie to zdecydowałbym się na AW Series 3 z prostego powodu, jest szybsze.

Reklama

Urządzeń od FitBit nie miałem okazji testować, ale bardzo podoba mi się aplikacja i sposób przedstawienia zebranych danych. Wygląda bardzo schludnie i przejrzyście, według mnie najlepiej.  A co ludzi przyciąga do Amazfit BIP? Jest jeden, najważniejszy powód – 45 dniowy czas pracy na baterii.

Globalnie sprzedaż smartwatchy zwiększyła się w Q2 względem roku poprzedniego o 37%, Apple jest liderem i posiada 41% rynku. Wedle przecieków sieć Orange negocjuje z Apple wprowadzenie LTE, jeżeli okaże się to prawdą i za 6 dni zaprezentowany zostanie Apple Watch z polskim LTE to będę bardzo szczęśliwy i na pewno kupię.

Advertisements