Now Reading
Huawei zaprezentuje pierwszy składany smartfon 24 lutego na MWC

Huawei jest już gotowe i już 24 lutego podczas targów Mobile World Congress 2019 w Barcelona zaprezentuje smartfon ze składanym ekranem. Informacja o premierze pochodzi od Pablo Wanga, dyrektora generalnego Huawei w Hiszpanii i została opublikowana na Twitterze. Poza zdjęciem składanego smartfon na grafice znajduje się również hasło „Łączenie przyszłości”. Pan Wang twierdzi, że to będzie „coś rewolucyjnego”.

Huawei zaprezentuje pierwszy składany smartfon 24 lutego na MWC

Huawei zaprezentuje pierwszy składany smartfon 24 lutego na MWC

Marka Huawei zostanie pierwszą chińską firmą która zaprezentuje smartfon ze składanym ekranem. W zeszłym roku swój ekran Infinity Flex zaprezentował koreański gigant, Samsung teraz czas na chińską odpowiedź. Xiaomi również pracuje nad smartfonem ze składanym ekranem, w sieci znajduje się już filmik z prototypowym modelem. Lecz zanim projekt zostanie ukończony minie jeszcze wiele miesięcy, poinformowali o tym przedstawiciele Xiaomi. Składany smartfon Xiaomi na pewno nie zostanie zaprezentowany w 2019 roku.

Co Xiaomi zaprezentuje na MWC 2019 w Barcelonie?

Nie będzie żadnych dużych nowości, lecz mam nadzieję że Xiaomi czymś nas zaskoczy. Zaprezentowany ma zostać Mi Mix 3 w wersji 5G oraz globalna wersja Redmi Note 7, ja liczę na więcej!

Scroll To Top