Hulajnoga elektryczna Ninebot Max G30LP oferuje zasięg 40km

Ninebot Max G30LPL 3

Firma Segway, do które należy marka Ninebot zaprezentowała nową hulajnogę elektryczną – Ninebot Max G30LP. Produkt obecnie jest w przedsprzedaży na rynku Amerykańskim i kosztuje $649,99 – nominalna cena będzie o 50 dolarów wyższa. W Europie nowe model za zadebiutować w połowie lata.

Ninebot Max G30LPL po złożeniu ma wymiary 1109 x 472 x 534 i waży 16,5. W porównaniu do poprzedniego modelu jest nico krótsza i lżejsza. Będzie to istotna zmiana dla osób które muszą często podnosić hulajnogę lub zmieścić do bagażnika w samochodzie. Konstrukcja jest hermetyczna, posiada certyfikat IPX5.

W Xiaomi M365 kłopotem były dętki w oponach, często pękały, a wymiana nie należała do prostych. W tej kwestii nowy Ninebot Max G30LPL ma znaczną przewagę, posiada 10-calowe bezdętkowe koła.

Reklama

Za napędzanie odpowiedzialny jest silnik o mocy monimalnej 350W (szczytowa 700W) który jest w stanie osiągnąć prędkość maksymalną 30 km/h. Dostępne są trzy tryby jazdy: ekonomiczny, standardowy oraz sportowy. Wbudowany akumulator 367 Wh jest w stanie ponować 40km, ładowanie od 0 do 100% trwa sześć i pół godziny.

Kierownica, jak i sam wyświetlacz wygląda identyczny jak w poprzednim modelu. Hulajnoga można połączyć ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth, warto sprawdzać co pewnie czas czy nie ma aktualizacji oprogramowania. W aplikacji prezentowane są również statystyki jazdy, zobaczysz ile już przejechałeś kilometrów.

Advertisements