iOS 14 pokazuje kody QR w wykonaniu Apple w aplikacji Gobi

qr kody

Wyciek z iOS 14 pokazuje nam co chwila nowe funkcje nadchodzącego systemu. Josh Constine opublikował kody QR w wykonaniu Apple oraz inne szczegóły nadchodzących funkcji.

Apple prawdopodobnie zaimplementuje nowe kody QR, które odnaleziono w aplikacji Gobi, a dokładnie w plikach iOS 14. Obecne kody otwierają strony Maca Pro oraz Apple Watch’a, a także filmu Star Wars: Rogue w bibliotece iTunes, jest też karta Starbucks Card.

Czytaj też: https://www.pokoleniesmart.pl/dwie-nowe-opaski-do-apple-watch-z-edycji-pride/

Być może ta ostatnia pozycja odnosi się do współpracy Apple z popularną siecią kawiarni. Aplikacja może udostępniać specjalne rabaty lub dodatkową treść w wybranych lokalizacjach.

Reklama

Na powyższym filmie można zobaczyć jak to wszystko wygląda. Jest także mowa o dźwiękach i wibracjach, które będą użyte w aplikacji Lokalizator. Według Josh’a:

You’ll hear encouraging sounds when you face the right direction so the lost gadget is „Ahead” of you, when you’re „Nearby”, or come within „Arms Reach”, while discouraging tones hint that you’re headed off course.

Nowy iOS 14 wydaje się być czymś więcej niż aktualizacją skupiającą się na wydajności urządzeń. Ciekawe ile z tych wycieków znajdzie swoje zastosowanie w nadchodzącym systemie.

qr kody
Advertisements