iPhone 12 w październiku, Apple Watch i iPady we wrześniu

iPhone 12 pro max cena

Jon Prosser podał informacje odnośnie nadchodzących premier od Apple, konkretnie chodzi o daty premier nowych urządzeń. Szybciej niż nowe iPhone’y zobaczymy nowe wydanie Apple Watcha oraz nowe iPady.

Prosser twierdzi, że Apple Watch Series 6 zobaczymy we wrześniu, a wraz z nim nowe iPady. Ich premiera ma się odbyć w 37 tygodniu tego roku, w okolicy 7 września i nie będzie to event, a jedynie informacja prasowa.

Reklama

iPhone 12 ma zadebiutować w październiku, w 42 tygodniu, w okolicy 12 października. Tutaj ma już się odbyć event i zadebiutują wszystkie smartfony. Z dostępnością już nie będzie identycznie i tak iPhone 12 i jego wersja Plus (Max) będą w przedsprzedaży od dnia premiery, natomiast dostawa planowana jest tydzień później. Wersje Pro będą dostępne do zamówienia w listopadzie i ich dostawy również będą w tym samym miesiącu. Dokładne daty nie są obecnie znane.

Jednocześnie Prosser informuje, że daty te mogą ulec zmianie, na co wpływ może mieć obecna sytuacja na Świecie. Sądzę, że daty te mogą być prawdziwe, ponieważ dalsze czekanie z premierami nie jest na korzyść Apple, które chce sprzedać jak najwięcej urządzeń w okresie świątecznym i noworocznym.

Advertisements