iPhone z samym LTE może pojawić się w przyszłym roku

Face ID

iPhone obecnie czeka na premierę najnowszej wersji 12, ale Apple nie przestaje myśleć o przyszłości. Na początku przyszłego roku być może zobaczymy smartfon z łącznością LTE.

Według doniesień ma to być smartfon związany z nadchodzącym iPhone 12. Różnicą mają być zamontowane modemy, a ten model ma być pozbawiony 5G. Nowe iPhone’y mają zostać zaprezentowane z łącznością 5G i właśnie dzięki temu wiele osób zdecyduje się na wymianę swoich starszych modeli.

Reklama

Niektórym jednak 5G nie jest potrzebne i do takich osób Apple będzie adresowało model z samym LTE. Zaprezentowany ma zostać na początku przyszłego roku, zapewne w okolicy lutego i marca. Będzie oczywiście tańszy od nadchodzących modeli i ma kosztować w okolicy 800$.

Apple wypuszczaniem tańszych wersji iPhone’a oczywiście chce zagarnąć jak największą bazę użytkowników ich smartfonów. W przyszłości osoby takie mogą zdecydować się na zakup droższych urządzeń, a także MacBooków czy iPadów, co oczywiście oznacza czysty zysk dla firmy i przywiązanie klienta.

Advertisements