Now Reading
iPhone'y 12 mogą dostać do 6GB RAM

iPhone'y 12 mogą dostać do 6GB RAM

Apple ma w planach wydanie iPhone’ów w rozmiarach 5,4″, 6,7″, oraz dwóch 6,1″ w 2020 roku, o czym wiemy już z poprzednich przecieków. Według analityków wszystkie z czterech modeli zaprezentowanych jesienią będą posiadały ekrany OLED, jednak różniły się będą aparatami czy wielkością pamięci RAM.

W 2020 roku analitycy różnych instytucji spodziewają się następujących modeli:

  • iPhone Pro 6,7″: trzy aparaty z tyłu z sensorem 3D oraz 6GB pamięci RAM,
  • iPhone Pro 6,1″: trzy aparaty z tyłu z sensorem 3D oraz 6GB pamięci RAM,
  • iPhone 6,1″: dwa aparaty z tyłu oraz 4GB pamięci RAM,
  • iPhone 5,4″: dwa aparaty z tyłu oraz 4GB pamięci RAM.

Specyfikacja aparatów poszczególnych modeli pokrywa się z doniesieniami Ming-Chi Kuo, natomiast 6GB RAM w dwóch najwyższych modelach to informacja potwierdzona przez analityków Barclays, jeszcze w listopadzie.

5G to technologia, która będzie miała największe znaczenie w nadchodzących iPhone’ach. Firma UBS PRzeprowadziła sondę na ponad 9000 użytkowników smartfonów Apple w USA, Niemczech, Japonii, Chinach i Wielkiej Brytanii. Wyniki jasno mówią, że dla 22 procent użytkowników 5G będzie elementem, który jest wart wymiany smartfona na nowy.

Nie ma się co dziwić, obecne iPhone’y od modelu 6S to bardzo wydajne jednostki (jest to moja opinia na podstawie obserwacji poszczególnych modeli). Znajomi także używają różnych modeli od nawet 5S i nie widzą potrzeby zmiany, bo wiele to nie zmieni. Aparaty są dobre od iPhone’a 7 i na tym głównie ludzie się skupiają. To już nie te czasy gdy co rok dostawaliśmy kompletnie nową specyfikację, która przebijała wszystko. Dzisiejsze urządzenia są naprawdę wydajne i radzę każdemu by zastanowił się, czy warto wydawać pieniądze na nowy model, zwłaszcza co roku. Może jednak lepiej pojechać na wakacje? 😉🏝

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top