Now Reading
Jaki smartfon najlepiej kupić zdaniem CEO Xiaomi Lei Juna?

CEO Xiaomi Lei Jun często dyskutuje z fanami na chińskim portalu społecznościowym Weibo na różne tematy. Dzisiaj poruszony został temat zakupu smartfona. Jesteś ciekawy jakie urządzenie poleca dyrektor generalny Xiaomi?

Który smartfon najlepiej kupić

Jaki smartfon najlepiej kupić zdaniem CEO Xiaomi Lei Juna?

Zdaniem Lei Juna najlepszym wyborem jest Xiaomi Mi 8. Zeszłoroczny flagowiec oferuje najnowszą technologię w przystępnej cenie. Dodał również, że jeżeli ktoś chce mieć smartfon z fizycznymi przyciskami to powinienem zdecydować się na flagowca z 2017 roku, czyli Xiaomi Mi 6.

Zgadzam się z dyrektorem generalnym Xiaomi. Zakup Mi 8 to wciąż bardzo dobry wybór, smartfon ma otrzymywać aktualizację do najnowszego MIUI jeszcze przez 3 lata. W swoich aktualizacjach Xiaomi poprawia nie tylko wydajność i bezpieczeństwo urządzenia, a nawet takie funkcję jak aparat. Niedawno do aparatu Mi 8 został dodany tryb nocny, dzięki czemu oferuje taką samą jakość zdjęć jak najnowszy bezramkowiec Mi Mix 3!

See Also
Yeelight HomeKit

Xiaomi Mi 8 dostępny jest w Polsce za 2199 zł. Jeżeli chcesz zaoszczędzić kilkaset zł to możesz kupić w polskim magazynie w sklepie Gearbest za 1680zł. Aktualnie trwa promocja, a zaoszczędzone ponad 500 zł na pewno będziesz miał na co przeznaczyć. Jeżeli kupisz w polskim magazynie to na drugi dzień smartfon będzie u Ciebie.

A za 1920 zł możesz mieć wersję PRO 8/128GB z czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w ekran i przezroczystymi plecami. Moim zdaniem jest to najładniejszy i najbardziej praktyczny smartfon dostępny na rynku. Aby uzyskać taką cenę musisz użyć kuponu: GBMPPSNJ, cena zostanie obniżona do $519,99. Wysyłka również jest z polskiego magazynu.

Scroll To Top