Jellyfish wystawiło na Youpin nowy dron na wzór Iron Mana

Xiaomi nadal dostarcza nam nowe produkty od firm trzecich na platformę youpin.com. Dron został wyprodukowany przez Fujian Live Stone Network Technology Co., Ltd. i otrzymał nazwę Jellyfish Mini Aircraft (Iron Man Edition). 

Gadżet został wyposażony i spersonalizowany pod wzór Iron Mana z charakterystycznym czerwonym kolorem. I stał się on oficjalnym produktem Marvela. W zestawie między innymi możemy znaleźć futerał, ładowarkę, kable oraz instrukcję obsługi.

Dron ma wymiary 102 mm x 102 mm x 33 mm i waży niespełna 100 gramów. Wewnątrz drona znajdziemy baterię 1100 mAh ładowaną za pomocą wejścia Micro USB. Akumulator możemy w łatwy sposób wypiąć , aby szybko ją wymienić i nie stracić szczegółów nagrywanych scen. Baterie są ładowane w specjalnym pudełku.

Reklama

Wśród jego najbardziej wyróżniających się funkcji nagrywania i pilotowania, wyróżnia się połączenie Wi-Fi 82.11 w paśmie 2,4 GHz, pilotowanie przez nasz smartfon i nagrywanie w jakości 2560 x 1440 lub 1280 x 720. Dodatkowo producent dorzucił tryb automatycznego obracania oraz piruety.

Cena tego drona wynosi na Youpin 699 juanów (99 USD). Nie mamy dokładnych informacji o wprowadzeniu go na rynek europejski.

Advertisements