Prezentacja Redmi TV już 29 sierpnia!

xiaomi-mi-tv-4x-55

Firma jest gotowa zaprezentować telewizor pod niezależną marką Redmi. Zgodnie z zapowiedziami Redmi, nowy telewizor będzie miał 70 cali z rozdzielczością 4K i obsługą HDR. Oczekuje się, że firma będzie będzie miała w sprzedaży również mniejsze rozmiary.

Po kilku wyciekach jakie trafiły do sieci firma zadecydowała, że ​​data prezentacji nowego Redmi TV odbędzie się 29 tego miesiąca w Chinach. Oczekuje się, że tego samego dnia marka zaprezentuje również swój nowy telefon Redmi 8 oraz Redmi 8 PRO. Starając się poprawić swoją pozycję na rynku, aby zwiększyć swój limit sprzedaży w ostatnich miesiącach roku.

Nowe telewizory Redmi będą sprzedawane na ten moment tylko w Chinach oraz Indiach. W tej chwili nie ma intencji, aby marka wypuściła te modele poza oba kraje,tak jak Xiaomi zrobił to z Mi Tv w Hiszpanii. 

Lu Weibing, dyrektor generalny Redmi wspomniał, że firma chce stworzyć własny ekosystem produktów. Przykładem tego może być spółka Xiaomi, która działała z Redmi przez lata. Stopniowo firma będzie wprowadzać na rynek więcej produktów elektronicznych po rozsądnych cenach, tak jak miało to miejsce do tej pory.

Scroll To Top