Now Reading
Jutro otwarcie największego salonu Xiaomi w Europie. Z tej okazji trzy osoby będą miały minutowe zakupy za darmo!
https://www.facebook.com/events/267572560606117/

Jutro, 18 stycznia Xiaomi otwiera nowy sklep we Francji. Będzie to największy salon z logiem Mi w Europie dlatego musi być ulokowany w wyjątkowym miejscu. Chiński zdecydowanie się na umieszczenie nowego Mi Store na Champs-Élysées, jest to najbardziej prestiżowa ulica Paryża i jedna z najdroższych ulic świata. Z tej wyjątkowej okazji dla fanów marki zostało przygotowane wiele ekskluzywnych promocji, prezentów i specjalna akcja promocyjna znana z jednej dużej sieciówki – minutowe „okradanie” sklepu.

Jutro otwarcie największego salonu Xiaomi w Europie.

Jutro otwarcie największego salonu Xiaomi w Europie. Z tej okazji trzy osoby będą miały minutowe zakupy za darmo!

Uroczyste otwarcie salonu Xiaomi na Polach Elizejskich będzie jutro o będzie o godzinie 13:00. Dla trzech osób najważniejsze wydarzenie odbędzie się jednak dwie godziny wcześniej. Xiaomi wybierze trzy osoby które przez minutę będą mogły wziąć tyle rzeczy ze sklepu ile zdołają, wszystko co przeniosą do wyznaczonej strefy przez 60 sekund będą mogły zabrać ze sobą do domu absolutnie za darmo.

Jeżeli chcesz być jednym z trójki szczęśliwców musisz zarejestrować się na tej stronie oraz na facebooku.

Osoby czekające w kolejce na wejście do sklepu będą mogły co 20 minut wygrać najnowszy Xiaomi Mi Mix 3 i opaskę Mi Band 3. Osoby które już się dostaną do sklepu to będą mogły skorzystać z licznych promocji, m. in: hulajnoga m365 za 299 euro (100 euro zniżki), Xiaomi Redmi 6A za 99,99 euro ( 20 euro zniżki), Xiaomi Mi 8 Lite 229,99 euro (40 euro zniżki). Wyżej wymienione rabaty będą obowiązywać tylko w dniu otwarcia nowego salonu.