Now Reading
Już niedługo smartfony Xiaomi będą oficjalnie dostępne w Niemczech

Rok 2018 dobiega końca, można powiedzieć że dla Xiaomi był to przełomowy czas. To właśnie w ciągu ostatnich 365 dni chiński gigant wkroczył do Europy, otworzył swoje oficjalne salony w wielu europejskich miastach. Już niedługo w kolejnym europejskim kraju będzie można oficjalnie kupić smartfony z logiem Mi, będą nim Niemcy.

Już niedługo smartfony Xiaomi będą oficjalnie dostępne w Niemczech

Już niedługo smartfony Xiaomi będą oficjalnie dostępne w Niemczech

Pierwsze kroki ku temu Xiaomi uczyniło już w listopadzie, nawiązało współprace z lokalną siecią dystrybucyjną Axdia. Do sprzedaży trafiły urządzenia naręczne, tv boxy i projektory. Produkty zostały przystosowane do sprzedaży na lokalny rynku poprzez przetłumaczenie interfejsu i zapewnienie serwisu oraz gwarancji.

Xiaomi osiągnęło globalną popularność za sprawą swoich smartfonów oraz opasek naręcznych. Dotychczas osoby mieszkające na terytorium Niemiec musiały zamówić smartfon bezpośrednio z Chin lub udać się do innego Europejskiego kraju np. Polski, koniec z tym. Wkrótce i do Niemiec mają trafić smartfony z logiem Mi. Plotki głoszą, że Xiaomi otworzyło w Niemczech firmę  Shamrock Mobile. Na oficjalne stronie nowej firmy jest jedynie informacja „Nadchodzi Shamrock Mobile”, jednak jeżeli zajrzymy w kod źródłowy to ujrzymy powiązanie Shamrocka z chińskim gigantem – „Shamrock Mobile powered by Xiaomi”.

See Also
Xiaomi Mi 9T

Już niedługo smartfony Xiaomi będą oficjalnie dostępne w NiemczechWedle informacji na portalu Winfuture.de, Shamrock Mobile ma być wyłącznym dostawcą telefonów Xiaomi na terenie Niemiec.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top