Pierwsza kamera internetowa od Xiaovv w ofercie Xiaomi Youpin

kamera xiaovv

W ofercie platformy sprzedażowej Xiaomi Youpin pojawił się pierwsza kamera internetowa, za nowy produkt odpowiedzialna jest marka Xiaovv.

Kamera Xiaovv ma wymiary 100 x 25 x 50 mm i waży zaledwie 105g . Obiektyw ma rozdzielczości 2 Mpix (1080p), a kąt widzenia to 150 stopni. Wbudowany podwójny mikrofon ma funkcję redukcji szumów otoczenia. Klips umożliwia przyczepienie kamery do krawędzi monitora lub postawienie na biurku.

kamera internetowa xiaovv 1

Jeżeli w „zwykłej kamerze” wyglądasz niekorzystanie to produkt Xiaovv posiada tryb Beauty, może pomoże ;). Jest też autofokus, ale to ma każda kamera.

Reklama
kamera internetowa xiaovv 2

Kamera posiada przewód o długości 1,5 metra z wtyczką USB typu A na końcu, czyli wtyczka wkładana na trzy razy. Urządzenie jest kompatybilne z trzema systemami operacyjnymi: Windows 7/8/10, MacOS od wersji 10.5 oraz Linux od wersji 2.4.6.

Kamera internetowa Xiaovv została wyceniona w Chinach na 129 juanów, $19. Jest już dostępna na Aliexpress za niecałe $16. Pierwszy raz widzę, aby produkt był tańszy na Aliexpress niż na Xiaomi Youpin. Sześć dyszek na kamerę to dobra cena.

Advertisements