Kamerka samochodowa 70mai Dash Cam Pro 1944P otrzymała aktualizację, wyświetla prędkość jazdy

70mai Dash Cam Pro 1944P [rozpakowanie]

Wczoraj otrzymałem e-mail od marki 70Mai. Obstawiałem, że w wiadomości znajduje się informacja o nowym produkcie który trafi do sprzedaży. Niespodziewanie email dotyczył aktualizacji oprogramowania „najmocniejszej” kamerki w portfolio 70mai, czyli modelu Dash Cam Pro 1944P.

70mai Dash Cam Pro 1944P

Jeżeli dokupiłeś do kamerki dodatkowo moduł GPS to zapewne byłeś zdziwiony, że w nagraniach nie widać współrzędnych geograficznych oraz prędkości z jaką się poruszamy. Moduł GPS umożliwiał jedynie funkcje „bezpieczeństwa”, np. bezpieczna odległość od pojazdu przed nami zależnie od prędkości.

Nowa aktualizacja dodaję do interfejsu prędkość jazdy, współrzędne geograficzne oraz optymalizuje monitorowanie parkingowe. Co ciekawe informacja o prędkości oraz współrzędnych geograficznych widoczna jest jedynie w aplikacji 70Mai gdy podglądamy nagrania. Gdy odtwarzam filmik w aplikacji Galeria, a nie 70Mai to nie widzę wyżej wymienionych parametrów. Podsumowując, nie ma ryzyka że pokazując nagranie stróżom prawa narazisz się na podważanie Twojej niewinności podczas zderzenia na drodze.

Współrzędne geograficzne powiązać z mapami!


W współrzędnych geograficznych drzemie duży potencjał. Chciałbym aby ekipa 70Mai wykorzystała dane które zbiera kamera i przedstawiała na mapie nasze trasy, razem z prędkością oraz czasem przejazdu. ..do tego wszystkiego podsumowania rodem z Gyrosco.pe. Chętnie sprawdziłbym historię swoich podróży w minionym miesiącu, a tym bardziej podsumowanie roku.

Liczby z Twojego życia zawsze motywują


Liczby mogą okazać się motywacją do zmiany codziennych nawyków. Przykładowo w rocznym podsumowaniu widzisz 200 godzin spędzonych za kierownicą, u wielu osób to 200 godzin straconych na słuchaniu radia. Gdyby chociaż połowę z tego wykorzystać na naukę języka lub posłuchać ciekawego audiobooka..

Scroll To Top