Klimatyzowane legowisko dla psa i kot na Youpin

Większość kotów najbardziej lubi wylegiwać się w kartonach, co jeżeli Twój potrzebuje czegoś więcej? Firma Shanghai Le Chong Information Technology Co zaprezentowała statek kosmiczny który pełni rolę legowiska dla małych czworonogów. Jak na statek kosmiczny przystało SPACESHIP posiada wewnątrz elektronikę oraz silnik. Na orbitę nie wyleci, lecz umożliwia schłodzenie lub ogrzanie legowiska.

Legowisko ma wymiary 460 mm x 460 mm x 436 mm i waży 6 kg. Marka Moestar deklaruje, że kosmiczny domek jest przeznaczony dla zwierząt o wadze do 30 kg. Obudowa została wykonana z tworzywa ABS, urządzenie podczas pracy zużywa 24W.

Przy użyciu smarfona możemy włączyć oświetlenie oraz ustawić żądaną temperaturę „na pokładzie statku”, możliwa regulacja to od 10 do 40 stopni Celsjusza. Lubisz monitorować swój sen? Od teraz będziesz mógł sprawdzać sen swojego pupila. To kolejna opcja jaką umożliwia SPACESHIP!

Inteligentne legowiska dla zwierząt zostało wycenione w Chinach na 399 juanów, $56. Aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej i w ciągu kilku godzin zdołało zebrać 249% potrzebnej kwoty, a dokładnie 141 245 dolarów. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 29 września 2019 roku.

…czego to ludzie nie wymyślą.

Scroll To Top