Now Reading
Kłódka z czytnikiem linii papilarnych – nowość na Youpin

Kłódka z czytnikiem linii papilarnych – nowość na Youpin

Do oferty platformy sprzedażowej Youpin dodana została inteligentna kłódka z czytnikiem linii papilarnych. Jest to produkt marki Aerox której producentem jest Shenzhen Mars Exploration Technology Co., Ltd. Kłódka aktualnie jest w kampanii crowdfundingowej. Do końca pozostało 12 dni, lecz już zebrała 222% potrzebnej kwoty.

Mamy XXI wiek, coraz więcej urządzeń odblokowujemy za pomocą naszych unikatowych linii papilarnych. Kłódka Aerox znacząco różni się od tych które używałem w dzieciństwie. Nie trzeba uważać aby dobrze schować kluczyk, aby go nie zgubić – gdy ma się naście lat łatwo aby wypadł z kieszeni.

W produkcie Aerox wystarczy przyłożyć palec i w ciągu 0.5 sekundy kłódka zostanie otwarta. Producent deklaruje że wskaźnik błędu wynosi tylko 0,001%.

Kłódka z czytnikiem linii

Wewnątrz kłódki znajduje się akumulator o pojemności 260 mAh. Słyszysz słowo akumulator i już masz przed oczami codzienne ładowanie telefonu? Spokojnie, z kłódką jest znacznie lepiej. Wbudowany akumulator wystarczy na 12 miesięcy używania przy założeniu że będziemy otwierać 4 razy dziennie. Ładowanie akumulatora trwa około dwie godziny i odbywa się przez gniazdko USB typu C. W awaryjnej sytuacji można użyć jednego z dwóch kluczy awaryjnych dołączonych do zestawu.

Kłódka z czytnikiem linii

Kłódka z czytnikiem linii papilarnych Aerox dostępna jest w dwóch rozmiarach:

  • Długi : 300 mm x 130 mm x 32,2 mm – waga 1.36 kg
  • Krótki : 225 mm x 130 mm x 32.3 mm – waga 1.20kg

Kłódka została wykonana ze stali 420 i pokryta plastikiem PCV. Posiada certyfikat IP65 także można używać w deszczowe dni. Nie ma problem, że czytnik linii papilarnych przestanie działać.

Kłódka z czytnikiem linii papilarnych Aerox została wyceniona na rynku chiński na 199 juanów, $30 za wariant krótszy i 219 juanów $33 za dłuższy model.

Scroll To Top