Now Reading
Kod iOS 14 zdradza także iPhone 9 Plus

Kod iOS 14 zdradza także iPhone 9 Plus

Od dłuższego czasu mówi się o nadchodzącym tanim iPhone 9. Premiera niestety opóźnia się ze względu na epidemię koronawirusa, natomiast kod iOS 14 zdradza pewne informacje o możliwym debiucie dwóch tanich smartfonów, z czego jeden będzie większy.

Przypomnę, że Apple planuje wprowadzenie iPhone’a z ekranem 4,7″. Obecnie jednak znaleziono kod w systemie iOS 14, który mówi, że możemy zobaczyć także model z 5,5″ wyświetlaczem, czyli iPhone 9 Plus. Byłoby to logicznym posunięciem, ponieważ można by uznać wtedy te smartfony jako prawowitych następców iPhone 8 oraz 8 Plus.

Design nowych smartfonów pozostanie raczej niezmieniony względem iPhone’a 8, ewentualnie Apple zdecyduje się na wprowadzenie kosmetycznych zmian czy też tych wynikających z modyfikacji podzespołów wewnątrz. iPhone 9 Plus ma być po prostu większą wersją iPhone 9 i obecnie nie wiadomo nic na temat specyfikacji urządzenia. iPhone 8 Plus posiada podwójną tylną kamerę, przez co można się spodziewać takiej także w 9 Plus, ale nie jest to przesądzone. Być może urządzenie dostanie rozwiązanie znane z iPhone’a XR, który posiada jedną kamerę główną, natomiast można dzięki niej wykonywać zdjęcia w trybie portretowym.

Apple planuje sprzedawać iPhone’a 9 w cenie 399$, zatem wersja Plus powinna kosztować 499$. Nie jest znana data premiery urządzeń, mówi się o przesunięciu jej na czerwiec, czyli prawdopodobnie WWDC 2020.

Wczoraj zadebiutowały słuchawki Beats Powerbeats, natomiast według informacji od YouTubera Jona Prossera możemy spodziewać się także innych premier w tym tygodniu, lecz nie będzie to nic znaczącego – słowem nie będzie to iPhone 9.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top