Now Reading
Kolejna golarka elektryczna dodana na platformę crowdfundingową Xiaomi. Cena? Tylko $6.

Na platformie Youpin pojawiła się golarka elektryczna marki BlackStone, a dokładnie model Enchen 3D. Do końca kampanii finansowania pozostało jeszcze 13 dni, a nowy produkt zebrał już 2434% potrzebnej kwoty. Wysyłka do osób które zdecydowały się kupić i wesprzeć projekt rozpocznie się 17 lipca 2019. Producentem „elektrycznej brzytwy” jest Chongqing Yu Technology Development Co., Ltd.

BlackStone Enchen 3D posiada obrotową głowicę z trzema ostrzami, obudowa została wykonana z tworzywa ABS. Silnik o mocy 5W zasilany jest poprzez wbudowany akumulator i wystarczy na godzinę golenia. Całość waży 139g.

BlackStone Enchen 3D

Gdy zaświeci się czerwona dioda na obudowie to należy podłączyć golarkę do ładowania, za pomocą gniazda USB typu C. Producent deklaruje czas ładowania od 0 do 100% wynosi 90 minut.

BlackStone Enchen 3D

Golarka elektryczna BlackStone Enchen 3D została wyceniona w Chinach na 39.9 juana, $6. Po cenie widać, że jest to produkt bardzo budżetowy. Osobiście czekam na elektryczną golarkę Xiaomi z górnej półki, która byłaby w stanie rywalizować z serią 9000 marki Philips.

See Also
Fotel dla graczy Autofull

Golarka jest dostępna w sklepie Banggood.com

Scroll To Top