Kolejna lampa do dezynfekcji w ofercie Xiaomi Youpin

Xiaomi youpin uvc

Za nowy produkt odpowiedzialna jest marka 59-Second i ich produkt nie okazał się hitem. W ciągu 5 dni trwania kampanii crowdfundingowej nowa lampa zebrała zaledwie 157% wymaganej kwoty, jak na standard Xiaomi Youpin to słaby wynik. Zazwyczaj 100% jest osiągane w ciągu pierwszy 24 godzin trwania zbiórki.

Lampa składa się z 12 „zwykłych diód” i 5 diód ze światłem UVC, którego promienie ultrafioletowa o długości fali 260-280 nm służą do dezynfekcji i sterylizacji przedmiotów. Proces dezynfekcji należy aktywować na górnym panelu dotykowym. Wbudowany czujnik podczerwieni automatycznie wyłączy lampę UVC, gdy wykryje ruch „pod spodem”, aby nie świecić szkodliwym światłem „po oczach”.

Reklama

Według producenta żywotność lampy UVC to 2000 godzin. Dostępne są 4 tryby sterylizacji: 5 minut, 10 minut, 30 minut lub 60 minut. Zwykłe światło do pracy przy laptopie posiada 5-stopniową regulację. Lampę należy zasilać przez gniazdo USB z powerbanka, laptopa lub dowolnej ładowarki o napięci 5V.

Lampa 59-Second została wyceniona w Chinach na 199 juanów, $30. Podczas trwania zbiórki pieniędzy cena jest niższa o 100 juanów i wynosi $15.

Advertisements