Kolejny chodzik w ofercie Xiaomi Youpin, tym razem od U’revo

xiaomi youpin urevo running 1
Reklama

Przez kilka miesięcy miałem okazję testować Xiaomi WalkingPad – jest to urządzenia ale bieżnia, lecz na tyle wolne, że ja nazywam je chodzikiem. Model który testowałem rozpędzał się do prędkości 6 km/h i była to idealna wartość aby jednocześnie grać na konsoli i chodzić na bieżni – łączyłem przyjemne z pożytecznych. Przynajmniej miałem czas aby ukończyć Władcę Pierścieni na Xbox One. Podczas „spaceru” moje tętno oscylowało w granicy 125, więc bardzo dobra wartość do treningu aerobowego! 🙂

Dzisiaj do oferty Xiaomi Youpin zostało dodane podobne urządzenie marki U’revo. Wymiary nowego chodzika to 148,5 x 65 x 14 cm i waży 25 kilogramów. Dedykowany jest dla osób od 4 do 60 lat których waga nie przekracza 90 kg. Wymiary pasa treningowego to 120 x 42 cm.

Produkt U’revo napędzany jest przez silnik o mocy 560W i oferuje prędkość od 0,8 km/h do 6 km/h. Specjalna siedmiowarstwowo powierzchnia zapewnia odpowiednia amortyzacje wstrząsów i eliminacje hałasu podczas stawiania kolejnych kroków. Chodzik posiada czujnik nacisku który automatycznie zatrzyma taśmę gdy z niej zejdziemy.

Na froncie znajduje się ekran który wyświetla informacje dotyczące treningu: czas, kroki, dystans oraz ilość spalonych kalorii.

Reklama

Do zestawu dołączony jest pilot za pomocą którego można regulować prędkość chodu. W porównaniu do WalkingPada którego miałem okazję testować U’revo nie składa się na pół, przez co zajmuje więcej miejsca pod łóżkiem gdy nie ćwiczymy.

Chodzik U’revo został wyceniony w Chinach na 1299 juanów, $185. Jeżeli lubisz grać na konsoli/oglądać Netlifxa, lecz masz za mało ruchu to jak najbardziej polecam takie chodziki. Kilkanaście minut wprawy i opanujesz chodzenie i jednoczesne granie.

Nowy produkt aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej i przez kilka godzin zebrał 174% potrzebnej kwoty. Do końca zbiórki jeszcze 13 dni, a wysyłka rozpocznie się 13 sierpnia 2020 roku.

Advertisements