Now Reading
Kolejny smartfon Redmi Y3 może mieć aparat selfie 32 Mpx

W ciągu ostatnich tygodni do sieci trafiło wiele informacji dotyczących nadchodzącego smartfona marki Redmi. Najczęściej przewijał się temat procesora i aparatu. Fałszywe plotki informowały o wysuwany aparacie z wnętrza obudowy, lecz tą informację zdementowało Xiaomi. Teraz na tapetę wchodzi model Redmi Y3.

Manu Kumar przed paroma dniami opublikował interesujący wpis w serwisie społecznościowym Twitter:

We wpisie użyta została litera „Y” która sugeruje odświeżenie serii Redmi Y. Najprawdopodobniej już niedługo zobaczymy następce Redmi Y2, kttórego międzynarodowa nazwa to Redmi S2.

Moim zdaniem Redmi Y3 będzie posiadał aparat do selfie 32 Mpx. Skąd taka teza? We wpisie jest jeszcze druga informacja którą między wierszami przekazuje Manu. Osoba odpowiedzialna za interesy Xiaomi w Indiach zrobiła 32 selfie z 32 osobami w firmie. Przypadek? Nie sądzę.

Dlaczego akurat 32 Mpx w Redmi S3?

Jaki smartfon ma przedni aparat 32 Mpx? Huawei P30, najprawdopodobniej najlepszy fotograficzny smartfon. Redmi chce zaoferować smartfon który patrząc tylko na marketingowe liczby ma oferować zbliżoną jakość zdjęć. Po spojrzeniu na banery reklamowe Huawei P30 i Redmi Y3, oba z 32 Mpx zapewne większość obywateli Indii wybierze conajmniej dwa razy tańsze urządzenie z portfolio Redmi.

Scroll To Top