Kompaktowy masażer pistoletowy Merach Merrick

Masazer xiaomi

W ostatnich tygodniach moja aktywność fizyczna jest bliska zeru, już z doświadczenia wiem co to spowoduje. Po pierwszym treningu będą miał zakwasy przez 2-3 dni, cieżko będzie siadać i wschodzić po schodach. Od kilkunastu miesięcy pojawiła się nowa moda na nowe, ręczne masażery w kształcie pistoletu. Chciałem sobie sprawić taki sprzęt już dawno temu w celu rozmasowania obolałych mięśni – lecz przerażała mnie wysoka cena. W ofercie Xiaomi Youpin pojawił się kompaktowy masażer pistoletowy od marki Merach Merrick za $85.

Według producenta masażer zapewnia głębokie rozluźnienie mięśni i lepsze krążenie krwi dzięki wibracją o wysokiej częstotliwości. Urządzenie ma wymiary 82 x 140,5 x 38 mm i waży 360g. Posiada akumulator o pojemności 2500 mAh – do ładowania służy gniazdo USB typu C. Bezszczotkowy silnik obraca się z maksymalną prędkością 3200 obr/min i oferuje moment obrotowy 490 mN*m. Podczas pracy emituje hałas na poziomie 40 db.

Merach Merrick Xiaomi youpin

Dostępny są trzy tryby pracy:

Reklama
  • 1600 obr/min
  • 2400 obr/min
  • 3200 obr/min

W zestawie poza masażerem i przewodem do ładowania znajdują się również cztery końcówki: płaska, prosta, okrągła i w kształcie litery U.

Masażer Merach Merrick został wyceniony w Chinach na 599 juanów, $85 i aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Przez 4 dni zebrał 416% potrzebnej kwoty, do końca zbiórki pozostało jeszcze 10 dni. W czasie trwania zbiórki pieniędzy cena jest obniżona do 399 juanów, $57 – za taką cenę to chętnie kupiłbym i sprawdził, czy rzeczywiście pomoże w walce z zakwasami.

Advertisements