Laptopy XIDU z rabatem do 31% na Aliexpress, a każdy laptop $35 taniej

Już niedługo, 28 marca Aliexpress obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji tradycyjnie, jak co roku otrzymujemy liczne rabaty od samego serwisu, oraz od poszczególnych sklepów sprzedających na platformie sprzedażowej Alibaby. Oficjalny sklep XIDU w serwisie Aliexpress w dniach od 27 do 31 marca udziela do 31% rabatu na swoje produkty. Każdy laptop będzie można kupić taniej o $35. XIDU to nowa marka specjalizująca się w tworzenie laptopów i urządzeń 2 w 1, czyli hybrydy laptopa oraz tabletu.

XIDU PhilBook Pro

PhilBook Pro

PhilBook Pro posiada ekran WQHD o przekątnej 11,6 cala. Większość laptopów oferuje tylko ekrany Full HD, matryca 2K w jaką wyposażone jet PhilBook Pro zapewni lepszą jakość zdjęć oraz filmów, rozdzielczości 2560 na 1440 px zrobi robotę. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest procesor Intel J3355, wspomagany przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej SSD. Dysk SSD zapewnia szybsze działanie, niższą wagę laptopa oraz mniejsze ryzyko uszkodzenia danych w razie upadku.

XIDU PhilBook Pro standardowa cen $322 cena promocyjna: $293 

XIDU PhilBook Max

PhilBook Max

Laptop? Tablet? XIDU PhilBook Max to urządzenie 2 w 1. Ekran dotykowy o przekątnej 14.1″ oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 px, współczynnik proporcji ekranu to 16:10. W jednej chwili odpisujesz na wiadomości za pomocą fizycznej klawiatury, a chwilę później obracasz ekran, idziesz na kanapę i uruchamiasz ulubiony serial w serwisie Netflix – narzędzie pracy stało się tabletem do rozrywki. Jak wykorzystać ekran dotykowy w pracy? Obracasz ekran i prezentujesz klientowi swoje portfolio na 14 calowym tablecie. PhilBook Max jest napędzany przez procesor Intel Apollo Lake o taktowaniu 2,5 GHz z 6 GB pamięci RAM i 128 GB SSD pamięci masowej. 

XIDU PhilBook Max standardowa cena:$380 cena promocyjna: $340 

XIDU Tour Pro

XIDU Tour Pro

XIDU Tour Pro również posiada ekrany dotykowy, lecz w porównaniu do Philbook Max można go otworzyć jedynie w 180 stopniach. Laptop może leżeć płasko na biurku, co pozwala na pracę w grupie w najzdrowszy sposób, czyli na stojąco. Nie trzeba się schylać, ani podnosić urządzenia aby przeczytać treść znajdującą się na ekranie. Ekran obsługuje gesty multi-touch dzięki czemu praca z projektami jest wygodniejsza i szybsza, nie trzeba sięgać po myszkę. Ekran IPS o rozdzielczości 2K oferuje treści wysokiej jakości, a cienkie ramki wokół ekranu (zaledwie 4,9 mm) polepszają pracę w trybie pełnoekranowym . 

XIDU Tour Pro standardowa cena: $438 cena promocyjna: $387

XIDU PhilPad

XIDU PhilPad

XIDU PhilPad to tablet zaprojektowany z myślą o biznesie lub nauce. Sprawdzi się podczas pracy mobilnej lub w domowym zaciszu. XIDU PhilPad posiada to co lubię, czyli metalową obudowę. W przeciwieństwie do poprzedników tym razem klawiatura jest odczepiana, obniża to wagę urządzenia jeżeli będziesz korzystać z niego wyłącznie jako tabletu. Wyświetlacz o przekątnej 13.3 cala oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 px. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest 4-rdzeniowy procesor Intel E3950 o maksymalnym taktowaniu 2,0 GHz z 6 GB pamięci DDR3 RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 128 GB SSD. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca to pamięć możesz rozbudować za pomocą karty pamięci. Dlaczego na początku napisałem, że jest to zestaw do nauki/pracy? Ponieważ posiada rysik, sprawdzi się idealnie do sporządzenia szybkiej notatki podczas pracy z dokumentem.

XIDU PhilPad standardowa cena: $373 cena promocyjna: $333 

Tylko 4 dni promocji

Promocja zaczyna się 27 marca i trwa tylko 4 dni, kończy się 31 marca. Dodatkowe kupony obniżające jeszcze bardziej cenę znajdziesz w XIDU Store w serwisie Aliexpress.

Scroll To Top