Latarka z powerbankiem 5000mAh od ZMI

ZMI od Xiaomi wprowadziło na rynek chiński idealny gadżet dla rowerzystów jak i ludzi wybierających się w góry czy też pisze wędrówki. Dodatkowo producent zastosował IPX6 czyli ochronę przed pyłem, brudem i wodą.

Ten nowy powerbank z latarką marki ZMI jest wyposażony w baterię 5000 mAh wyprodukowaną przez firmę LG. Wbudowana bateria może zasilać latarkę, ładować smartfon lub gadżet za pomocą kabla USB-C lub USB-A z szybkim ładowaniem o mocy 12 W. Powerbank obsługuje szybkie ładowanie 9 V / 1,2 A i 12 V / 1 A. Cała latarka jest wykonana z szczotkowanego aluminium, który sprawia iż latarkę przyjemnie trzyma się w ręce. Dodatkowo producent zastosował IPX6 czyli ochronę przed pyłem i brudem.

Latarka oferuje 5 trybów oświetlenia, a także tryb SOS, który sprawia, że ​​światła są przerywane, aby ktoś mógł nas dostrzec w razie potrzebnej pomocy. Maksymalna jasność może osiągnąć ponad 500 lumenów a zasięg strumienia światła wynosi 110 metrów. Jeśli użyjemy latarki przy maksymalnej jasności i przy 100% pełnym naładowaniu, może nam zaoferować 60 godzin oświetlenia.

Cena tej latarki w Chinach wynosi 119 juanów (17$). 

Scroll To Top