LERAVAN Multi-function U-shaped Massage Neck Pillow

Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow

LERAVAN Multi-function U-shaped Massage Neck Pillow

Od paru dni doskwierał mi dyskomfort, ból karku przy obrocie głowy w lewą stronę. Sądzę, że naciągnąłem przy wykonywaniu pompek na poręczach. Zaświeciła mi się żarówka nad głową, „hej przecież masz w szafie nie używany masażer na szyje LERAVAN Multi-function U-shaped Massage Neck Pillow” faktycznie mam, użyłem go raz gdy otworzyłem paczkę z Chin. Z ciekawości sprawdziłem kiedy zamówiłem urządzenie, 1 grudnia 2017. Z powodu natłoku spraw w ciągu tygodniach nie było mi po drodze do szafy z nieużywanymi gadżetami. Z okazji niedzieli, więcej wolnego czasu, wyciągnąłem kartonik z masażerem który znajdował się w szafie przygnieciony innymi rzeczami.  Po 6 miesiącach nadszedł na niego czas, szkoda że tak późno.

LERAVAN Multi-function U-shaped Massage Neck Pillow

Produkt dociera w „szarym” kartonie. Można zwinąć jak ślimaka i zabezpieczyć specjalnymi sznurkami aby zajmował mniej miejsca.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow[/su_column] [/su_row]

Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow

Reklama

Wewnątrz pudełka znajduje się masażer, instrukcja obsługi w języku chińskim i baterie. Dwa paluszki R6/AA, potrzebne do zasilania urządzenia. Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow pokryty jest materiałem, a wewnątrz znajduje się gąbka. Całość jest miękka i przyjemna w dotyku.

Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow

Czas rozpocząć masaż. Trzeba uzbroić sprzęt, odsunąć zamek błyskawiczny i umieścić baterie w specjalnym pojemniku. Wszystko gotowe można nałożyć masażer na szyję, przycisk powinien znajdować się po lewej stronie. Fajny dodatkiem jest magnes na końcu sznurka którym zacieśniamy poduszkę na szyi, widoczne na pierwszym zdjęciu.  Poduszka dobrze dopasowuje się do szyi. Gdy przytrzymamy przycisk przez półtorej sekundy urządzenie zacznie wibrować. Dostępne są dwa tryby. Tryb masażu i antystresowy, wibruje 6000 obrotów na minutę. Masaż trwa 10 minut. W tym czasie są wibracje o różnej częstotliwości i różnej sile. Jeżeli będziemy używać urządzenie przez 10 minut dziennie to baterie wytrzymają 15 dni.

Czy to działa?

Tak jak pisałem na początku, ja kupiłem urządzenie dawno. Leżało w szafie ponad pół roku, aż do dnia gdy zacząłem odczuwać dyskomfort podczas obrotu głowy w lewo. Założyłem masażer i rozpocząłem masaż, trwał 10 minut. Po tym czasie zdjąłem i obróciłem głowę w lewo, żadnego bólu, dyskomfortu. Sprawdził się idealnie, od teraz będzie leżał u mnie w szafie na wierzchu, aby był zawsze pod ręką.

Xiaomi  LERAVAN Neck Massage Pillow kupiłem w sklepie Gearbest.

Advertisements