Now Reading
Lin Bin vs Lu Weibing, Xiaomi vs Redmi kto wygra pojedynek AnTuTu?

Lin Bin vs Lu Weibing, Xiaomi vs Redmi kto wygra pojedynek AnTuTu?

Kierownictwo Xiaomi cechuje się bardzo duża integracją z fanami. Na chińskim portalu społecznościowym Weibo często odpowiadają na pytania zadawane przez fanów marki i wdają się w dyskusję. Teraz postanowili rywalizować między sobą.

Wczoraj prezes Xiaomi, Lin Bin postanowił rzucić wyzwanie CEO Redmi: Lu Weibingowi. O co rywalizują? O miano najbardziej wydajnego urządzenia na rynku. Lin Bin opublikował na Weibo ranking najbardziej wydajnych smartfonów według AnTuTu (dwa pierwsze miejsca zajmuje Mi 9) i zaprosił do rywalizacji Lu Weibinga, który błyskawicznie odpisał: „jesteśmy gotowi”.

Lin Bin vs Lu Weibing, Xiaomi vs Redmi kto wygra pojedynek AnTuTu?

Czy CEO Redmi będzie miał czym „walczyć”? Jak najbardziej tak, już niedługo zaprezentowany zostanie Redmi X. Flagowiec Redmi z tym samym procesorem co Xiaomi Mi 9, czyli Snapdragonem 855. To kto wygra w głównej mierze będzie zależało od optymalizacji i wydajności chłodzenia.

Redmi X będzie to smartfon przełomowy dla nowej marki, w końcu wyjdzie z cienia Xiaomi. W nadchodzącym smartfonie Redmi po raz pierwszy będzie moduł NFC służący do płatności zbliżeniowych. Z ciekawszych nowości to jeszcze wysuwany przedni aparat oraz czytnik linii papilarnych w ekranie.

Scroll To Top