Kolejny fajna lodówka Viomi, której nie kupimy w Polsce

lodowka viomi

Ekosystem Xiaomi to nie tylko telefony, laptopy i hulajnogi, są też wielogabarytowe produkt AGD i do tego w rewelacyjnej cenie. Najnowsza, dwudrzwiowa lodówka Viomi o pojemności 451 litrów kosztuje zaledwie 1900 PLN (podczas przedsprzedaży) – później cena wzrośnie do 4999 juanów, 2700 PLN. Dodam jeszcze, że nie jest to zwykła lodówka — jest to produkt „smart”, który łączy się z aplikacją Mi Home i na drzwiach posiada wielki tablet. W Polsce produktu tej klasy za 3000 PLN nie kupisz, a szkoda.

Nowa lodówka Viomi ma wymiary 836 x 636 x 1830 mm. Wewnątrz znajdują się dwie komory: górna to chłodziarka o pojemności 299 litrów, a pod nią zamrażalka o pojemności 152 litrów. Na drzwiach znajduje się duży tablet, który sprawdzi się zarówno do rozrywki, jak i tworzenia listy zakupów oraz sprawdzania przepisów. Wszystkim można sterować za pomocą wirtualnego asystenta głosowego XiaoAi, „hey Xiao jak doprawić psa?” – tak, naoglądałem się filmików z chińskich targów.

Reklama

Sprężarka oraz wentylator inwerterowy zapewnia cichą pracę lodówki, hałas który generuje jest na poziomie 38 dB. Za pomocą aplikacji Mi Home w każdym momencie można sprawdzić temperaturę wewnątrz lodówki oraz chłodziarki i ustawić powiadomienie, gdy temperatura mocno wzrośnie, będzie to sygnał, że ktoś zostawił otwarte drzwi.

Chcę taką z czystym Androidem i będzie ekstra, no i oczywiście za 2000 PLN. Todoist na lodówce, Netflix na lodówce, czego chcieć więcej?

Advertisements